Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagódka22

Sprawy damsko- meskie

Polecane posty

W sumei to niewiem jak opisac swoj problem. chodzi o to ze moj chlopak potrafi na kazde pytanie odpowiedziec niewiem.. nawet jak za[ytalam jakie ma marzenia tak odpowiedzial.. najchetniej to by siedzial w domu, malo wychodzimy bo moje kolezanki pohajtane a on w sumei tak jakby zrezgnowal z kolegów i sie zapatrzyl na mnie. Lubi siedziec w domu ( caly tydz pracuje po 12 godzin wiec ma prawo byc zmeczony) ale czasem gdzies trzeba wyjsc.Jest dobry, szanuje mnie i wg ale drazni mnie ze on zawsze ma jakies ale jak ja chce zebysmy gdzies poszli. Nie wyciagam go gdzies daleko bo wiem ze wszytko kosztuje a sama niewiele zarabiam żeby sponsorowac a on tez nie wykazuje inicjatywy w organizowaniu wyjsc dodam ze zarabia niezle. widzimy sie 4 razy w tyg to co mozna ciagle w do mu robic we dwojke? tymbardziej ze on jest malo mowny. drazni mnie to ze nie umie mi tez powiedziec co sie mu we mnie nie podoba albo co go drazni zawsze mowi ze wszytsko mu sie podoba ale idealow nie ma ;/ powiedzcie czy ja wymyslam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym zeby byl bardziej rozrywkowy, zabawny umial sie cieszyc z niczego, bardziej luzacki a on taki sztywniak troche.. Mamy sznase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziefczę w jesienny dzień
Takiego sobie wzięłaś, więc nie licz na jakąś wielką zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;suhb;fdb
A co do Twojej stopki: czemu chcesz tak mało ważyć? :P %0kg?? Lepiej mieć te 55. :) a co do faceta to trudno takich zmienić. :/ On musi znaleźć jakąś pasję - np. jazda na rowerze, jakieś wycieczki, pływanie - COKOLWIEK co wprawi go w ruch. :D Próbujcie wszystkiego. :) Postrasz go, że się z nim nudzisz i masz dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;suhb;fdb
chciałam napisać 50kg (bo wyszło %0 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy ten brak iicjatywy to zwykłe lenistwo czy styl bycia? wczoraj to juz zrobilam ma sobie przemyslec czego chce, czy mu jest ze mna dobrze, wygarnelam mu ze w domu to mozemy siedziec majac 20 lat a nie 25 ze nie oczekuje wielkich wypadow tylko cokolwiek bo sam widzi ze w domu sie nudzimy o tylko sie klocimy bo ja jestem zla ze nic nie nzaplanowala a on zejest zmeczony a ja chce gdzies wychodzic.. Zobaczymy o ztego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;suhb;fdb
Może jest zmęczony bo zwyczajnie się ie wysypia? Ale prawda jest taka, że zmęczenie jest też wynikiem nicnierobienia!! Wyjdźcie na początek do kina, to będzie dobre rozwiazanie a potem spróbujecie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;suhb;fdb
Polecam ćwiczenia pilatesa skor tylko brzuch. :) Ehhh piszę nie na temat. :P Spam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×