Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlena kowalska

śpiworek do wózka - jaki?

Polecane posty

Gość marlena kowalska
ja chce noralny spiworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam coś takiego
http://allegro.pl/spiworek-spiwor-do-wozka-90-cm-welna-producent-i1270364911.html tylko że nie z wełny a polar ma pod spodem bo słyszałam, ze wełna może uczulać. Też ma jakiegoś tam misia wyhaftowanego. W sumie użyłam to dwa razy i od 3 lat leży w piwnicy. Uważam, ze dla 19 mies to zbędna rzecz. Przecież i tak zakładasz buciki. Takie dziecko goni już po śniegu i z tego ma frajdę. Lepiej kocyk plus osłonkę na nóżki od wózka, albo sam kocyk nawet wystarczy. Ten śpiworek Ci się nie sprawdzi. Dla 5 miesieczniaka to i owszem polecałabym, ale nie dla takiego dużego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA SPACERÓWKA
a po co dla 19miesięczniaka śpiwór? chyba cię pogieło? przecież dziecko może samo sobie chodzić? ewentualnie możesz same nogi kocem przykryć o ile go nie skopie, bo już duży chłop. Lpiej kup sanki ze śpiworkiem, do sanek śpiwór jest uważam bardziej potrzebny bo sanki są bliżej ziemi i snieg może zalatywać na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena kowalska
musze miec bo wozkiem woze go do zlobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena kowalska
dzieki dziewczyny, macie racje, napalilam sie na ten spiworek bo długi i ciepły, mam polarowe kocyki w domu wiec wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkklewka
Ja ten z babymama mam i spokojnie moge go również i Wam polecic. Dla mnie rewelacyjne rozwiązanie jesli chodzi teraz o zimowy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannna78
No własnie, szczególnie ten rózowy jest rewelacyjny. Idealnie nadaje sie własnie na zimne dni !! Mój maluszek wcale nie marznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam właśnie poradnik i weszłam tutaj żeby sprawdzić Wasze opinie. Poczytajcie TOP 8 śpiworków na rynku http://www.fabrykawafelkow.pl/pomysly-inspiracje-porady/wyprawka-dla-noworodka/spiworek-do-wozka-top-8-najlepszych-spiworkow-na-rynku Dobrze wiedzieć dlaczego warto kupić taki śpiworek dla dziecka. Znalazłam na tej stronce sporo rabatów na śpiworki i inne produkty np z Jollein -15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co myslisz ze spiworek kupie za 500zl? Chyba chora jestes glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina0
Oj tam, nie przesadzaj, że śpiworki są tam takie drogie. Jak chcesz to kupisz taniej, przejrzyj wszystkie śpiworki to się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tu widzisz śpiworek za 500zł? Tu jest z firmy Gro http://www.fabrykawafelkow.pl/spiworki-dla-dzieci/10930-spiworek-grobag-anorak-rolling-hills-grubosc-10-tog-0-6-m-cy-5055653720541.html?search_query=gro&results=146 jest promocja -15% przy okazji, a jak coś jeszcze domówisz tak, żeby było raz 300zł to masz dostawe za darmo. Taki śpiworek pierzesz normalnie w pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te są troszkę droższe, ale warto: https://www.babymama.pl/spiwor-bunker-outdoor-explorer-zinc-emerald-lodger-p6062 - naprawdę wygodne i o wiele fajniejsze od tych zwykłych tradycyjnych. Mój Sylwek ma alergię, a świetnie znosi ten materiał. Teraz można troszkę taniej zamówić wszystko na babymama, bo mają kod rabatowy (dlamamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes

Dziewczyny nie kupujcie spiworkow. Wełny czy pierza bo wam uczuli dziecko. Najlepsze są takie co maja atestowane tkaniny i można je prac całe w pralce. 

Ja wam polecam śpiworki cottonmoose są super. On maja taki model co ma łącznie chyba ze 120 cm - można go przedłużać wiec na długo starczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×