Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tojatojatojatoaj

JAKI SPRZET DLA MALUSZKA ...MATY, BUJACZKI

Polecane posty

Gość tojatojatojatoaj

do karmienia krzeselka......co jeszcze jest przydatne dla maluszkow poczawszy od urodzenia do 1 roku zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znow idzie zima brrrr
bujacze od ok 3 miesiaca zycia,mata moze ciut wczesniej ,stolik do karmienia jak dziecko siedzi ok 6-7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko bujaczek
albo huśtawkę i krzesełko do karmienia. Kojec jeśli zaistnieje taka potrzeba (u mnie kojec to mus) Jakoś mata się u mnie nie sprawdziła. Moje dzieci nie chciały na niej leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatojatoaj
a moze jakies jeszcze zabawki takie ktore zajma maluszka na troszke dluzej niz 1 minuta.....?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatojatoaj
nic wiecej sie nie przydaje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol232
MY MAMY Skoczek i lubi w nim skakac ale to dopiero od 6 miesiaca, mata tez sie nie sprawdzila wydane 200zł nie potrzebnie ,lubi sie bawic skrzynka pocztową fisher price , lezaczek bujaczek tez lubi na nim siedziec zawsze ją karmimy w tym lezaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huihihhjh
karuzela do łóżeczka- super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z własnego doświadczenia mogę
polecić leżaczek bujaczek - my mieliśmy fisher price i jeździł z nami wszędzie mata - fajny gadżet, szkoda tylko, że tak krótko uzywany, zaledwie na kilka miesięcy, mój synek zaczął na niej leżec jak miał 3 mies (wtedy dostał), a zakończył uzywanie, kiedy mial ok 7-8 wtedy po prostu zaczał z niej uciekać, mielismy tiny love krzesełko do karmienia - używamy do dziś, a syn ma już 3 lata, baby ono jeździk - pojazd, który słuzy od około roku do teraz i chyba jeszcze sporo posłuzy, bo syn wciąż go uwielbia, mamy chicco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×