Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myshkin

smycz, obroza dla psa

Polecane posty

Gość myshkin

hej, wczoraj dostalem psa i nie bylo to planowane, potrzebuje jakiegos taniego ale przyzwoitego, zebym nie musial za chwile kupowac kolejnego, kompletu typu smycz i obroza. to jest owczarek niemiecki, dorosly, kilkuletni. dajcie jakies propozycje, zupelnie sie na tym nie znam dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsxsxsxsx
poszukaj sobie forum dla psow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzials psa i nawet nie pokwapisz sie poczytać cokolwiek o tym? Smycz i obroza to podstawa, tak trudno pojsc do sklepu i poprosic ekspedientki o podpowiedz? Na internecie tez znajdziesz wiele propozycji, skoro juz na starcie jestes taki niezdarny to juz wspolczuje temu psu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshkin
dziekuje za typowo zlosliwe odpowiedzi, jak widzicie fiola mogla bez zbednych komentarzy udzielic pomocy i wlasnie wybralem zestaw niektorzy po prostu nie maja czasu na szperanie po forach, tak jak mi zalezy im na czasie dzieki radzie fioli zdazylem zamowic on-line komplet, ktory wieczorem bedzie u mnie na miejscu... a ja moge zajac sie swoja praca dajcie sobie spokoj jak macie pisac pierdoly i mnie obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli chodzi
o smycz to polecam firmę FLEXI niezniszczalna ale masz tu wydatek rzędu 80 zł ale jednocześnie problem smyczy masz z głowy dożywotnio :) sprawdzona na moim bokserze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina333
troche odkopie temat, ale nie znalazlam podobnego :d a gdzie kupujecie szelki? na jakie najlepiej sie zdecydowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Jeżeli szukasz sklepu gdzie można zamówić obroże dla psa to polecam sklep ROLFEL w Czosnowie na Akacjowej.  Firma posiada swoją stronę internetową gdzie można obejrzeć asortyment  rolfel.eu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×