Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz 30-tka

Staż z Urzędu Pracy...mam pytanie.............

Polecane posty

Gość juz 30-tka

Mam pytanie czy po 30 roku zycia mozna sie starac o staż przez Urząd pracy??chodzi mi o staż za ktory up płaci.... czy sa tu jakies ograniczenia wiekowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijaa()
mozna, zalezy czy spelniasz inne kryteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz 30-tka
co to znaczy inne kryteria??? czytam wlasnie na necie ze ponoc sa ograniczenia do 27 lat:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz 30-tka
wie ktos moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie dzieje naprawdę??
tak, ale staż ci przysługuje jeśli byłas bezrobotna co najmniej 1,5 roku albo jak jestes samotną matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uka2209
Tak mozna się starać o staz po 30 roku życia musisz spełaniac następujące kryteria: - byc sosobą długotrwale bezrobotna czyli byc zarejestrowana w PUP przez coanjmniej rok czasu - lub byc matka samotnie wychowującą dziecko i wtedy przez conajmniej pół roku musisz byc zarejestrowana w PUP Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsddnddjdd
pracuje w urzedzie i mozesz isc na staz jesli spelniasz ktores wystarczy jedno z kryteriow * bezrobotni do 25 roku życia ( liczy się data urodzenia), * bezrobotni którzy nie ukończyli 27 lat ( liczy się data urodzenia ) i nie minęło 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły wyższej, * bezrobotni długotrwale, * bezrobotne kobiety, które nie podjęły zatrudnienia po urodzeniu dziecka, * bezrobotni powyżej 50 roku życia, * bezrobotni bez kwalifikacji zawodowych, bez doświadczenia zawodowego lub bez wykształcenia średniego, * bezrobotni samotnie wychowujący co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia, * bezrobotni, którzy po odbyciu kary pozbawienia wolności nie podjęli zatrudnienia, * bezrobotni niepełnosprawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvv
skoro można, to dlaczego powiedziano mi w UP, że staż jest dla osób do 25 roku życia, a dla osób powyżej jest "przygotowanie zawodowe"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=2E44C4E1 teraz juz moga - czytaj wyzej... urzedy pracy zaczely na max wysylac -tylko na ile rozwiaze to problem skoro po 3-4 m-cach znou ladujesz na bezrobociu bo z pracoawcow zatrudniac stednio co 10 lub rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×