Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona Olive

Co kupic spodziewajacemu sie dziecka.

Polecane posty

Gość mamachichi
a takie ramki na zdjecia, co sie w nich odciski stopek i raczek robi? no i moze wykupisz dla nich sesje zdjeciowa-w ciazy lub z malenstwem, kiedys widzialam jak jakas pani fotograf robi sliczne sesje z takimi maluszkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam
fundnij mamusi odlew brzuszka jak juz bedzie miala wiekszy oczywiscie:)moja siostra zrobila mi taki prezent a dla maluszka to jedyna rzecz ktora na pewno sie przyda to pieluszki!!!!wiem,ze banalne....ale 200zl piechota nie chodzi a oni beda mogli kupic cos innego wg ich gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na takiej imprezie przedurodzeniowej i ludzie dawali tak: ubranka maty na podloge taka specjalna poduszke, ktorej uzywa sie w trakcie karmienia (wyglada jak bumerang) wanienke specjalne butelki dla mleka, smoczki sliniaczki ze smiesznymi napisami zestaw kremow na rozstepy, ujedrniajace brzuch jakies zestaw do sciagania mleka z piersi posciel dla maluszka mebel do przewijania dziecka specjalna torbe dla pieluszki i kremy, jesli mama idzie do parku (wyglada to jak plecak, ale ma mnostwo przegrodek, nieprzemakalna) nosidelko Oprocz tego kazdy gosc przyniosl opakowanie pieluszek, z czego pozniej siostra ciezarnej utworzyla wieze, wygladalo to efektownie. :) Ciezarna pozniej mowila, ze najbardziej potrzebne sa pieluszki (takie dziecko zuzywa do 10 pieluch dziennie!) oraz sliniaczki, bo tych tez sie uzywa z 5 dziennie i nie nadaza z praniem. Wiesz, chcesz cos niebanalnego, ale co niebanalnego mozna dac? To wszystko jest banalne, bo akurat tego nowi rodzice potrzebuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_zielone
jak bylam w ciazy to dostalam od kolezanki z pracy obrazek a raczej plaskorzezbe matki boskiej z dzieciatkiem, ladny i gustowny, najpierw stal na szafce nocnej a teraz wisi w pokoju mojej corki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Jak sie ich spytac, czego chca, to mowia, ze nic nie potrzebuja. JA JESTEM FOTOGRAFEM - robilam im zdjecia na slubie. Czemu nie, moge im zrobic zdjecia ;) a fundniecie czegos takiego to nie 200zl, ale jedno zero wiecej ;) Moze byc cos banalnego, ale w niebanalnej formie, np. recznie wyszywany ten sliniaczek, wiecie, maskotka recznie robiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Jestem poganka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamachichi a takie ramki na zdjecia, co sie w nich odciski stopek i raczek robi? no i moze wykupisz dla nich sesje zdjeciowa-w ciazy lub z malenstwem, kiedys widzialam jak jakas pani fotograf robi sliczne sesje z takimi maluszkami? TO BARDZO DOBRY POMYSL MOIM ZDANIEM pisze z duzych liter by autorka nie przeoczyla :D naprawde takie cos jest nie typowie nie zdubluje sie , mate lezaczek moga juz rodzice kupic badz kupili ale sesja jest super !!!! ja bym sie bardzo bardzoooooooo z tego ucieszyla ;)Mysle ze tym trafisz w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamachichi a takie ramki na zdjecia, co sie w nich odciski stopek i raczek robi? no i moze wykupisz dla nich sesje zdjeciowa-w ciazy lub z malenstwem, kiedys widzialam jak jakas pani fotograf robi sliczne sesje z takimi maluszkami? TO BARDZO DOBRY POMYSL MOIM ZDANIEM pisze z duzych liter by autorka nie przeoczyla :D naprawde takie cos jest nie typowie nie zdubluje sie , mate lezaczek moga juz rodzice kupic badz kupili ale sesja jest super !!!! ja bym sie bardzo bardzoooooooo z tego ucieszyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Dobrze, zrobie im te sesje :) ale to moge zrobic sama! A co na prezent? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakież to cuda są
Nie wiedziałam, że mężczyźni mogą spodziewać się dziecka ;) "Mojego brata kolega spodziewa się dziecka" toż to cud nad cuda :D Będzie rodził naturalnie, czy cesarka? buahahahaa ubawiłam się po pachy :D Widać, że polska edukacja nie zdziałała zbyt wiele w twoim przypadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Nic mi o tym nie wiadomo, zeby fakt, ze ktos SPODZIEWA SIE DZIECKA oznaczal, ze ta osoba jest w ciazy. Matka mojego partnera tez SPODZIEWA SIE WNUKA, a nie jest z nim w ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble ble b
ja bym sie ucieszyła z takiej pościeli http://www.feretti.pl/posciel-dla-dziecka-kolekcje.html zapewne mama będzie miała komplet a moze i ze 2, ale pościeli dla dziecka nigdy za wiele. Zwłaszcza jak bedzie sie ciumkala nad dzieckiem i zminiała mu pościel co 3 dni :) moja córa dostała te owieczke z bijącym serduszkiem i jest to bardzo fajna rzecz . Do tej pory z nia śpi ( wyłączoną oczywiście:) ) a ma 2 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parowóz_1234
gdzieś na Allegro widziałam autka, torty i coś tam jeszcze zrobione z pampersów- wyglądały fantastycznie, oryginalnie i co ważne były też praktyczne, bo po " rozbrojeniu" zostawały pieluszki + przytulanka. Poszukaj w dziale dla dzieci na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutka

my dla siostry męża oczekującej malucha kupiliśmy łóżeczko turystyczne i nosidło w sklepie-Tosia.eu, była bardzo zadowolona i wszystko jej bardzo służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

To ich pierwsze dziecko? Ja przypominając sobie czas ciąży, tego jak wszyscy zajarani byli jedynie oczekiwaniem na malucha i pomijaniem mojego samopoczucia i tego co nas czeka, radziłabym Ci postawić na prezent dla przyszłych rodziców, a dziecko niech wyposażą sami. Może jakiś voucher na weekendowy wyjazd? Spa, karta podarunkowa do perfumerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka

Mama kupiła dla mnie w sklepie Tosia podczas zakupów wózka i fotelika także nosidło od babybjorn i powiem szczerze, że to najlepszy zakup ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×