Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała Mysia

Powinien być osobny dział na KAFE - Czy jestem w ciąży??

Polecane posty

Bo w sumie to co trzecia laska na kafe opisuje nam kiedy się kochała, jak to było i kiedy miała okres i to dręczące pytanie : "czy mogę być w ciąży"?? Może jednak kafe powinno pomyśleć o takim dziale? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że lepszy byłby
automatyczny program, w który można by było wpisać datę miesiączki i sexu i otrzymać wynik z prawdopodobieństwem ciąży :D ...myslę że zrobiłby furorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinina
hehe zgadzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to by było dość zabawne;) Pyt: czy jestem w ciąży?? odp.: jeśli wyślesz sms na nr. xxxx to Ci powiem;) a z drugiej str. to nie denerwują Was takie pytania co "pięć minut" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcvuidwgf
pytnr 4 dot temp. tzn ze jak sie am podwyzszona temp ponad 2 tyg po owulacji to znak ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, też kiedyś o to wnioskowałam :-D I jeszcze przydałby się dział "jestem tłumokiem. pomóżcie mi odrobić zadanie domowe" ;-) Przynajmniej wiadomo by było, gdzie nie wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyt.4: Czy zauważyłeś u siebie podwyższoną temperaturę ciała (ponad 37 stopni) utrzymującą się ponad 2 tygodnie? Tak Nie Nie mierzyłam temperatury Czyli faceci też robią takie testy;>??:) hihihi;) no tak. jednak kilka nowych działów można stworzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego testu to na 3 pytaniu utknęłam :D:D:D 2 jest czy stosujesz metody antykoncepcji dałam nie i w 3 się domagają bym powiedziała jakich stosuję :D:D:D masakra jakaś :D:D:D a co do działu to nie byłby taki głupi ale i tak by się do ciężarnych wbijały ze swoimi ciążami bez stosunków :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ciekawości zrobiłam test do końca z właśnie przeczącymi odpowiedziami ale oczywiście trzeba wysłać sms;P niby za darmo ale wolę nie ryzykować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze powinno byc monitorowe usg :D przykladasz brzuch do monitora, klikasz myszka, robi Ci "przeswietlenie" :) i stwierdza ciaze lub jej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×