Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleńka_8402

POZNAŃ_JUBILER/ZŁOTNIK

Polecane posty

Gość oleńka_8402

Czy ktoś z Poznania jest w stanie polecić jakiegoś solidnego, najlepiej niezbyt drogiego złotnika-jubilera? Kilka dni temu z partnerem postanowiliśmy się pobrać, chcemy wziąć szybki, cywilny ślub, termin wyznaczyliśmy sobie na Grudzień więc czasu dużo nie zostało. Nie chcemy kupować obrączek w "sieciowych" sklepach jubilerskich bo tam ceny są wywindowane w górę. Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_8402
Podbijam temat, może ktoś zorientowany się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowilismy z narzeczonym obraczki u zlotnika na sw Marcinie, chyba to jest najblizszy zlotnik od strony ul.Polwiejskiej, wchodzi sie po 3 schodkach, bardzo malutki zaklad ale jakosc rewelacyjna! My akurat przetapialismy obraczki i mielismy swoj wlasny wzor ale panowie sa konkretni, rzeczowi i znaja sie na robocie. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Jubilerska Dess S.C. Dariusz Kądziela, Tomasz Socki św. Marcin 10, 61-803 Poznań to chyba oni, z pamieci pisze bo obraczki odbieral nam moj brat w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_8402
wielkie dzięki za namiar, a pamiętasz może jakie ceny tam mają? Wzór już mamy wstępnie wybrany ale niestety swojego złota nie posiadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_8402
Podbijam i nadal czekam na opinie i pomoc!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja znam świetnego
złotnika ale okolice Środy Wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_8402
Środa nie jest tak strasznie daleko od Poznania więc proszę o szczegóły. Czy jest w stanie się wyrobić do grudnia, jakie orientacyjne ceny za parę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja znam świetnego
Nam zrobił w tydzień ! Ceny mniejsze niz wszędzie, ja Ci moge powiedziec ile my placilismy. Zalezy jakie Was obrączki interesuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_8402
No mamy dwa wzory wybrane. Chcielibyśmy tylko różne szerokości, dla mnie szersza dla faceta węższa. http://www.eloise.pl/obraczki/zlote_obraczki_g0811_.html http://www.yes.pl/obraczki_slubne/wszystko/zloto/41495-zlote-obraczki-ZO-Z-R01-OBR-83 To nasze typy :) Zastanawiam się czy uda się gdzieś taniej je zrobić, czy od razu zamawiać żeby czasu nie tracić. Czas niestety nie działa na naszą korzyść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetop kosztowal 400 zl, mielismy swoje zloto, bylo go za duzo na 2 obraczki wiec rozliczylismy sie w tym pozostalym zlocie i dostalismy jeszcze 300 zl zwrotu! czekalismy 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_8402
bkhb wielkie dzięki, my niestety swojego materiału nie mamy ale i tak się tam przejdę :) Nadal proszę o kontakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za takie u tego mojego zlotnik
to 1500 zl max . my placilismy 900 bez wlasnego zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_8402
Mam prośbę, nie piszcie mi tylko o cenie i terminie, podzielcie się też jakimś kontaktem. Co mi po informacji, że za takie obrączki zapłacę ok 1500zł, to wiem bo tyle w salonie kosztują. Jeśli masz jakiś namiar to wrzucaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja C na pewno tutaj
informacji nie podam, bo ta osoba nie ma zarejestrowanej dzialalnosci, nie wiem czy cie to nadal interesuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki051088
Miałam, do zrobienia: 1) pierścionek zaręczynowy (projekt własny) 2) skopiowanie pierścionka 3) powiększenie pierścionka w przyszłości: 4) obrączki 5) łańcuszek Poczytałam kilka forum, wzięłam 3 dni wolnego i poszłam sprawdzać wszystkie polecone adresy tj. okolice ul. Dąbrowskiego, ul. Głogowskiej (tam najwięcej), Swarzędz i Suchy Las. Po pielgrzymowaniu między złotnikami, mam następujące wnioski i FAWORYTA: Część jubilerów/złotników stwierdziła, że nie da się takiego pierścionka zrobić (wzór nieskomplikowany a'la obrączkowy, ale nie było na niego wzoru w odlewniach, więc trzeba było go wykonać odręcznie- a nie wszystkim się chciało), ceny wahały się od 2300-3500 tys-za ten sam model, taką samą ilość diamentów (czystości SI), wszystko zależało od tego jaką marżę narzuca jubiler + czy kamienie bierze od bezpośredniego dostawcy czy pośrednika. Znalazłam 3 jubilerów, którzy wykonają mi mój wzór z moimi parametrami w cenie 2300-2500, ale jeden u którego spędziłam godzinę urzekł mnie swoją wiedzą i doświadczeniem oraz sam zaproponował coś od siebie dzięki temu pierścionek wygląda lepiej niż myślałam. MÓWIĘ O ZŁOTNIKU NA PL. WIELKOPOLSKIM ZŁOTA RÓŻA (http://www.zlotaroza.net). Jest to pracownia prowadzona przez ojca i syna dla których nie ma słowa "nie da się". Mają naprawdę świetne maszyny, sama byłam świadkiem podczas kilku wizyt jak inni jubilerzy przychodzili coś do nich wypolerować lub spiłować. Ad1) Pierścionek dzięki poradzie złotnika, wyszedł lepiej niż ja sobie wymyśliłam. W związku z tym, że wyszedł trochę lżejszy dostałam ZWROT -200zł! Co świadczy o tym, jak uczciwi ludzie tam pracują. Za pierścionek zaręczynowy z 9 brylantami zapłaciłam 2100, gdzie w większości salonów ceny wahały się ok 3 tys. Ad2) Na skopiowanie pierścionka potrzebowali tydz, wyszedł identyczny kropla w krople z oryginałem, który przyniosłam. Cena złoto z 8 cyrkoniami 380zł. Ad3) Powiększenie można zrobić od ręki, czas ok pół godziny, cena 20-30 zł. Rozpisałam się, ponieważ w obecnych czasach, warto pisać o ludziach pracowitych, wykonujących swoją pracę z pasją na czas oraz UCZCIWIE. Dodatkowo nie znalazłam żadnych opinii na ich temat, a sama trafiłam tam przypadkiem- 3-go dnia nudząc się w oczekiwaniu na tramwaj. Na prawdę POLECAM (obrączki i łańcuszek z ręcznie wygrawerowanym imieniem też tam zamówię:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rer66
Ja mogę coś polecić :) Savicki. Mają sprzedaż w sieci, ślicznie pakują biżuterię, w profesjonalne, niesamowicie eleganckie pudełeczka. Kupiłam sobie (sama sobie prezent sprawiłam!) tam naszyjnik :), pasujący do mojego pierścionka z szafirem i diamentami. Mają cudowne obrączki ślubne też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam super salon Geselle Jubiler na Szewskiej :) mega wybór i fajna obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam jubilera na ul. Głogowskiej 115, baaaardzo solidnie i uczciwie wykonuje swoją pracę! http://www.pracowniazlotnicza.pl/ Za to bardzo nie polecam Pana który znajduje się przy Głogowskiej 167, tam jest także skup złota i srebra, i rzeczywiście jakby bardziej punk handlu niż usług. Oddałam łańcuszek do lutowania, nie mogłam go odebrać (bo właściciel otwiera o godzinie o której mu pasuje, np o 12), praca wykonana tak, że następnego dnia łańcuszek pękł w tym samym miejscu oraz wrócił brudny tak samo jak był...to pierwszy taki jubiler z którym się spotkałam.... Pan http://www.pracowniazlotnicza.pl/ naprawił go taniej, lepiej (trzyma się) oraz otrzymałam go pięknie błyszczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my po rekonesansie po jubilerach wróciliśmy do apartu i tam zamówiliśmy obrączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też chyba na apartowe się zdecydujemy - z białego złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, co do Apart, kruk itp. to na pewno znane i cenione firmy ale często zostawiamy tam dużo więcej pieniędzy niż mogłybyśmy wydać gdzie indziej, z tego właśnie powodu zaczęłam szukać alternatywy, mieszkam na winogradach więc zaczęłam od swojej okolicy. Przypadkowo znalazłam firmę VVS i muszę powiedzieć, że mają naprawdę spory wybór i ceny dużo niższe, do tego możesz przynieść stara biżuterię do przerobienia, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam VVS, zamówiliśmy obrączki z próby 585, kosztowały nas 1500 zł czekaliśmy ok 2 tygodnie, os.Przyjaźni 125b !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta jest na pewno szeroka. Ja zamawiałam jakiś czas temu zegarek mężowi przez serwis www.savicki.pl i powiem, że naprawdę ładny, a jestem raczej wybredna. Mężowi też się podoba, choć jemu to wszystko jedno jeśli chodzi o biżuterię...:) nie zwraca za dużej uwagi na wygląd, dla niego istotne żeby zegarek czas pokazywał. Typowy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczi74748
My kupiliśmy nasze obrączki w Geselle na Szewskiej. Mieliśmy upatrzony model, ale wiadomo że szukaliśmy w jak najtańszej cenie. No i tam się udało :-) Obsługa super, bardzo miłe i profesjonalne panie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja głównie w Kruku kupuje, mają bardzo porządną biżuterię. Podobają mi się też ich złote pierścionki zaręczynowe bo oglądałam ostatnio - https://wkruk.pl/zareczyny :) a ceny są bardzo w porządu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruk i apart maja dobra bizuterie, a przeciez taki pierscionek to chyba raz na całe życie się kupuje co? Wiec lepiej zainwestować w to swoje szczęscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olej
Zakład jubilerski Dess na ul. Święty Marcin to sztukmistrze. Naprawili mi wisiorek strzelca że złota który jest tak cieniutki jak pergamin. Naprawdę polecam fachowo i szybko, cena vs. jakość usługi też nie zwala z nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Pracownie Złotniczą Złota Róża narożnik ulic Dąbrowskiego i Roosevelta http://zlotaroza.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×