Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniulanos

Konsultantka Oriflame

Polecane posty

Gość aniulanos

Drogie Panie, Oriflame daje wiele możliwości, dla każdej z Was. Wyglądaj świetnie- kupuj kosmetyki po niższych cenach dla siebie i swojej rodziny. Zarabiaj pieniądze- sprzedawaj kosmetyki i zyskuj od kilkuset do kilku tysięcy złotych! Baw się doskonale- uczestnicz w spotkaniach i poznawaj tajniki urody:) Będąc konsultantką - sama możesz regulować swoje godziny pracy (poświęcasz dla Oriflame tyle czasu, ile możesz/chcesz), możesz być swoim własnym szefem! Co najważniejsze- wpisowe to jedyne 1zł. Tak więc- nic nie tracisz, a zyskać możesz na prawdę bardzo dużo! Wiem, bo sama się przekonałam. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, odwiedź moją stroną lub napisz do mnie:) http://my.oriflame.pl/aniulanos ania.modzelewska@oriflame.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulanos
anna.modzelewska@oriflame.biz a nie- ania. :) przepraszam za pomyłkę i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekooooooooooo
mhm moze warto sprobowac ale nie jestem przekonana co do tych zarobkow, nie orientuje sie na czym polega caly ten mechanizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulanos
na początku nie można spodziewać się bardzo dużych zarobków, ale z czasem, wraz ze zdobywaniem doświadczenia i rozwijaniem swojej grupy zdobywa się większe rabaty, tak, że z czasem rabat przekracza cenę kosmetyków które kupujemy a w rezultacie dostajemy przelewem pieniążki na konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×