Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olkapolkasasza

CINEMA CITY

Polecane posty

Gość olkapolkasasza

Bylam dzisiaj na rozmowie ... i nromalnie rozwalili mnie na lopatki ;/ Wiecie ile mi zaproponowali za godzine na umowe zlecenie ? 4,7zł No pojebalo ich ;/ Do ludzi pracujacych w CC ;/ Jak Wy mozecie tam pracowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luciussssso
Oh, shit, zartujesz? Przeciez to ponizej minimalnej pensji. Ja mam 45zl na godzine netto i nie zyje jeszcze wystarczajaco swobodnie (nie na wszystko moge sobie pozwolic), a co dopiero 4,7? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapolkasasza
No wlasnie nie zartuje. Bylam w szoku ;/ Od dzisiaj inaczej patrze na ludziw CC. Toz to wolontariusze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ide na rozmowe
do multikina, mam nadzieje ze tam stawki sa wieksze, bo to co autorko napisalas, to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bylam ostatnio na rozmowie
w CC i zaproponowano mi 5,75 zl brutto. Oczywiscie wysmialam rekrutujacych. Ludzie szanujcie sie do jasnej cholery! Jak mozna za tyle pracowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robotnik majowy
tak się zastanawiam dlaczego już w normalnej firmie jednoosobowej można zarabiać te 7-8zł, a te wielkie sieci firm które i tak zarabiają miliony tak bardzo wyzyskują pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bylam ostatnio na rozmowie
Dokladnie! Sieci zarabiaja miliony, a ludziom nie dadza zarobic nawet tej najnizszej krajowej ;/ 4,7 netto, to wychodzi jakies 740 zl na reke po przepracowaniu 20 dni po 8 godzin ;/ Zal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka89
Czy po roku coś się zmieniło czy nadal takie śmieszne zarobki ? Interesuje mnie szczególnie CC w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka89
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w CC i w Lublinie zarobki również pozostawiają wiele do życzenia. Na stanowisku obsługi widza zarabia się 5,10 zł brutto, na kasach 5,50 brutto, w barze i Nescafe coś chyba 5,20 zł brutto tyle że po 250 godzinach dostaje się podwyżkę do 6 zł za godzinę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezusie a wiec nic
sie nie zmienilo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytriuyouo98
Czy zna ktoś może mail do alljob ? Bo na telefony nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wempertes
Teraz się wiele pozmieniało jak czytałem na forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,20028 stawki nawet poszły w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×