Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość braciewkrawacie

Wycieczka do Europejskiej stolicy

Polecane posty

Gość braciewkrawacie

Ok. Wbrew pozorom, to nie jest odpowiednie forum na moje ogloszenie, ale nie moge znalezc lepszego, wiec daje tu. Szukam atrakcyjnej dziewczyny, w wieku 20-29 lat, ktora chcialem zaprosic na weekend do siebie. Mieszkam w jednej z europejskich stolic (europa zachodnia). Oplacam koszty przelotu, zywnosci i moge zaoferowac nocleg u siebie (odzielny pokoj, lozko). Jestem porzadny, prawnik, powyzej 30, ale jezeli - co zrozumiale - masz opory, to mozemy pogadac o noclegu dla Ciebie w hotelu. Nie musisz u mnie zostac na weekend, ani nawet nie musimy spedzac ze soba czasu. Jedyne "ale" - i celem calego zabiegu - jest zebys wybrala sie ze mna na impreze. To urodziny dobrego kolegi w publicznym miejscu (knajpa) w centru miasta. Z sobie wiadomych powodow chcialbym sie udac z fajna i atrakcyjna dziewczyna, ktora jest spoza miasta i spoza mojej strefy. Impreza jest pod koniec listopada. Jestem flexible, mozemy to potrakowac jako strice business, albo jak przygode; kto wie, moze sie polubimy i zaprzyjaznimy. NIe jestem dziwolagiem ani odrzutkiem. Jestem przystojnym, fajnym i inteligentnym singlem, z dobra praca, ale jestem po prostu b. zmeczony towarzystwem dokola. Wiem, ze to brzmi jak sex ogloszenie, ale na prawde nie o to tu chodzi. Jesli jestes zainteresowana, napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgsdfgdsg
Mi to brzmi jak werbowanie dziwek za granice a nie jak sex ogłoszenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braciewkrawacie
no to zes powiedzial co wiedzial. Wracaj do burakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgsdfgdsg
Ty ja do ciebie nie przyjadę bo do buraków nie przyjeżdżam więc rwij szmaciarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24Justyna24
Klase poznaje sie na odleglosc, rzeczywiscie sie kolezanka wypowiedziala. Ciekawi mnie, skad w ludziach tyle agresji. Braciewkrawacie, co to za miasto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_br
W zasadzie ciekawa propozycja... tylko tak w ciemno? a skad wiadomo, ze nie jest z ciebie niezle ziolko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braciewkrawacie
Przeciez nie licze na to, ze przyjedziesz w ciemno! :) Napisz, to pogadamy, dam Ci na siebie konkretne namiary, adres, nazwisko, telefon, etc. Zdzwonimy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×