Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilla...

14 tydzień i zero brzuszka??? :(

Polecane posty

Gość Vanilla...

No nic kompletnie nie czuję... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12399999999999999
bys chciala juz w 4 miesiacu miec ogromny brzuch??? mi sie pokazala dopiero na koniec 6 miesiaca a do tego czasu nosilam przed ciazowe jeansy rurki 36rozmiar. a jak na koniec mnie wywalilo to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no bez przesady innym pojawia sie w 6 miesiacu badz w 5 mojej kolezance dopiero pojawil sie w 7 miesiacu :) jeszcze taka pilke bedziesz miala az ci sie zbrzydnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilla...
Czy ja powiedziałam, że chce mieć ogromny?? Mówię tylko, że ani trochę się nie różni od stanu sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilla...
A do tego schudłam 2 kilo, choć nie mam wymiotów i jem normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi dopiero brzuch wyskoczył
około 22tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, ja jestem w 15 tygodniu a brzucha zero :). Schudłam 4 kg i waga nadal stoi. Nic nie tyję. Lekarz powiedział, że do 20 tygodnia mam prawo nie przytyć, W pierwszej ciąży z synem brzuszek wywaliło dopiero w 5-6 miesiacu dosłownie z dnia na dzień :). Spodnie ciążowe miałam dopiero w 5 miesiącu kupione i to rozmiar 36. Nie ma co szaleć dziecko najszybciej nabiera wagi po 20 tygodniu więc z pewnością zacznie się wszystko powiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 16tyg i tez nie mam brzucha, ale sie nie martwie przeciez maluch ma tam jeszcze duzo miejsca w srodku wiec narazie go nie wypycha;) mojej siostrze brzuch pojawil sie w 6m-cu i w przeciagu tygodnia urosl dwa razy wiekszy;p wiec sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczułam pierwszy ruch około 20 tygodnia czyli jakoś 5 miesiąc a brzuch dostałam na początku 6 miesiąca takie lekkie wzdęcie:) do tego czasu byłam płaska jak deska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilla, pierwszych ruchów maleństwa możesz spodziewać się dopiero w okolicy 20 tygodnia (w przypadku pierworódek) lub trochę wcześniej, także bądź spokojna i uzbrój się w chwilę cierpliwości - dołączam się więc do tego, co wyżej piszą doświadczone Mamy:) Co do spadku wagi: Ciąża wiąże się z poważnym przestrojeniem hormonalnym organizmu. Spadek masy ciała na początku ciąży najczęściej jest związany z utratą apetytu. Jeżeli kobieta wykazuje dużą wrażliwość na zapachy i doświadcza nudności, a nawet wymiotuje, nie jest w stanie przyjmować dużej ilości pokarmów. W pierwszym trymestrze ciąży następuje często spadek ciśnienia krwi, kobiety czują się wówczas bardzo zmęczone i przekąskę wolą zamienić na sen. Głowa do góry!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1
z pierwszym dzieckiem schudlam na poczatku 5kg pozniej 2doszly i tak 50kg i brak brzucha do 20tygodnia pozniej powoli w gore w 9miesiacu 57,5 i brzuch taki sobie portki 38 bez problemu zakladane na usg miesiac przed porodem lekarz spytal sie czy to ma byc badanie polowkowe ja mu nato ze nie a on mi wyskoczyl z tekstem ze kobitki w 36tyg to maja brzuch ze chodzic nie moga. 2 ciaza startuje z waga 40,5 w ciagu 4miesiecy 16kg brzuch jak do porodu i tak pozostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×