Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

space wall

kocham empik

Polecane posty

hej witam wszystkich , jestem juz byłym pracownikiem empiku, po 5 latach pracy została mi nieprzedłuzona umowa gdy salon przechodził na salon partnerski, 5 lat zapieprzu i użerania sie z idiotycznymi problemami ludzi i absurdalnymi standartami obsługi klienta, przez te 5 lat szukałem roboty lepszej ale w moim regionie niema lepszej pracy i choc aktualnie jestem bezrobotny to ciesze sie ze w tym syfie nierobie , empik to wysyk w biały dzien , absurdalne decyzje centrali , głupi klienci, wiec kto z was sie zastanawia czy rozpoczac prace w empiku to odradzam! , to robota za grosze a 3a robić wszystko,sam niewiem co tam 5 lat robiłęm...w biedronce kasjer zarabia 1400zł netto a w empiku szef sekcji -byłem nim przez chwile mniej a obowiązków ma wpiz... więcej , niepolecam tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dopiero zaczynam
"przygode" z empikiem. ogólnie jest ok. ludzie bardzo mili klienci różni zarobki - się okaże :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesli mala miejscowosc
i miales pensje minimalna to zasilek dostaniesz az na 12 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EMPIK to czysty wyzysk, nie polecamy żadnemu studentowi czy osoby szukającej pracy nawet na "chwilę" pracy tam. Wyzysk w stosunku do wykonywanych prac jest ogromny. Klienci nie widzą jak na zapleczu trzeba przenosić te ciężkie kontenery z książką lub stosami prasy. Do tego zakazali pracownikom wypożyczać towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×