Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kostka Lodu:P

Trójkąt...

Polecane posty

Gość Kostka Lodu:P

Miał ktoś okazję spróbować trójkąta(2kobiety,1mężczyzna)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubense
2k1m, toż to sensu nie ma, nie da rady jeden obsłużyć z satysfakcją 2 lasek. Chyba że to prezent dla niego i podczas gdy jedna będzie mu robiła laskę, druga będzie mu lizać odbyt. wówczas ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to nie,,,,
Konsekwencje są akurat zależne od osobowości partnerów, ja osobiście nie mogę pojąć jak kobieta może chcieć dzielić się swoim facetem z inną... ale to już kwestia podejścia, dla mnie to jest nie do pomyślenia. Czytałam kiedyś tu na forum, jak laska zaciągnęła do łóżka swojego faceta po spożyciu alkoholu razem ze swoją koleżanką, a następnego dnia się wściekła i z nim zerwała :) także różnie to może wyglądać... Da mnie to jest prymitywne zachowanie, podążanie za zwięrzencymi instynktami, na pewno nie zgodziłabym się na coś takiego będąc w związku emocjonalnym, gdy zależałoby mi na tej drugiej osobie. Zdaję sobie sprawę, że faceci marzą aby przeżyc coś takiego, no cóż ja tak nie potrafię, jeszcze jakby mi nie zależało na tej osobie, ale z drugiej strony nie praktykuję przygodnego seksu, więc ogólnie chyba jestem młoda tylko ciałem hehe :) Się rozpisałam tutaj :D mam nadzieję, że nie zanudziłam, w każdym razie uważam, że takie posunięcia nic melioratywnego do związku nie wnoszą, aczkolwiek każdy może mieć swój punkt widzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielina_25
ja z koleżanką chciałybyśmy tak spróbować - szukamy dyskretnego, zdrowego i kulturalnego pana z Warszawy proszę o propozycje: hruba3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la la do re mi
Kostka Lodu:P posłuchaj siebie...lodu:P:P:P cipeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×