Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michaszek

Wy wegeterianie to jeden wielki kłopot!!

Polecane posty

Gość ja mam taki problem z inna poc
do Bo to tak jest niestety...ludzie by chcieli zeby do nich sie dostosowywac ale juz dostosowac sie do kogos to beee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapraszajac znajomych nigdy nie podaje miesa, ale za to zawsze podaje cos tak dobrego i tak róznorodnego, ze wiekszosc z nich w ogóle nie zauwaza ze nie ma w tym ani grama padliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki problem z inna poc
aaa tam zaraz padliny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej od padliny
Ej no tylko bez takich... Dzieki za przepisy az mi slinka pociekla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peecza
Dieta bezmiesna to nie tylko zielska i kluchy. Chyba ze warzywa nazywasz zielskami to sie zdodze. To podstawa diety. Jest pyszna i bardzo zdrowa a nie jak mieso ktore przyrzadzasz w taki sposob by zmieniacjego smak-nie jesz na surowo, doprawiasz, gotujesz, smazysz. Oto dowod ze mieso nie jest zdrowe dla czlowieka, nie mozna go jesc na surowo jak kazde warzywo bez konsekwencji zdrowotnych. Niektorzy jedza tatar jednak nie znaczy to ze jest zdrowy. Sprobujcie zjesc mieso bez noza i widelca. Nawet nie mamy odpowiednich zebow zeby w kawaach rozrywac mieso. Czy to sie ludziom podoba czy nie , nie jestesmy naturalnymi miesozercami. To ze jemy mieso wcale nie znaczy ze jest ono korzystne dla naszego zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem jak można nie jeść mięsa. Dla mnie to jest podstawa. A wegetarianizm mogę zaakceptować ale tylko u tych osób, u których ta dieta wynika z jakiejś choroby. Lekarz zakazał jedzenia mięsa. A jeśli ktoś na własne życzenie zostaje wega to dla mnie jest to zwykła fanaberia i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadam, ale bardzo rzadko, bo jest niezdrowe, ciężkie i generalnie nasz organizm wiele nie zyskuje na mięsie. Jak już to steki w czerwonym winie z rozmarynem lub steki z oliwą truflową i prawdziwkami, ale kotletów schabowych czy innego gówna nie widziałam na talerzu od wieków. Poza tym to ryby, owoce morza w każdej postaci i w każdej ilości (z wyjątkiem tego syfu w cieście smażonego w głębokim tłuszczu- co za profanacja). Mam dużo znajomych wegan i wegetarian i do głowy mi nie przyszło, że zrobienie dla nich jedzenia to jakiś problem. Twoja matka jest fatalną, pozbawioną inwencji kucharką, skoro ma z tym problem. Fabella, mam chęć wbić się do Ciebie na obiad:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peecza
Nekromantka - jeszcze trzy miesiace temu jadlam mieso codziennie i nie wyobrazalam sobie diety bez niego dzis tylko 1 raz w tygodniu z powodow etycznych. Teraz nawet juz tego miesa wlasciwie nie chce mi sie jesc..zniklo laknienie..Czuje sie wspaniale i mam lepsza cere niz kiedykolwiek. Byla sklonna do zaczerwienien dzis tego problemu juz prawie nie mam. Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, mieszkasz w U.K.? Daleko. No nic, może się jakieś bilety promocyjne znajdą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej od padliny
Mniam mniam podajcie wasze ulubione wege przepisy, chetnie cos wyprobuje ;) Tylko cos poza szpinakiem, brokulami, kalafiorem, serkami plesniowymi, makaronami, ryzem, bo to uwielbiam i jem na co dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze :D Ja najchetniej poslubilabym RIP Quorthona no ale cóz. A co powiesz na pierozki z soczewica i jajkiem? :) Zrobilam tydzien temu. A dzisiaj na deser upieke Muffinki z zurawina i kawalkami czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omlecik z pieczarkami posypany serem... Losos z makaronem na zimno w sosie ziolowym (to dla semi wegetarian) 'Noodles' z warzywami z patelni w bialym winie, warzywa w ciescie francuskim, Losos w ciescie francuskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusisz, tym bardziej, że mam solidnego kaca po wczorajszej imprezie i nie biorę pod uwagę czynności bardziej wymagających od siedzenia przy kompie i pisania:) Dobrze, że koty śpią i nie tupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam profil i jestem niemal pewna, że polubiłybyśmy się bardzo szybko. Mamy bardzo podobny gust i zainteresowania i, hmmm... preferencje religijne:) I upodobania kulinarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kacyk? No to na kaca najlepszy mój serniczek cytrynowio-pomaranczowy :D Ojcu zawsze pieke jak sie zle czuje. A ja myslalam ze jestem jedynym takim ewenementem na kafe.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nas więcej, a dodam jeszcze, że to nie przechodzi z wiekiem i pozostaniem fajna nawet jak będziesz próchnem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo taniego rumu, wielkie cygaro, grzane wino na początek i jeden dżin, który wcale nie spełnił życzeń i piłyśmy go z butelki:) Nie mogło się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze nie przechodzi, tym bardziej ze ja sie na tym wychowalam :D Ja sie ogólnie alkoholu nie tykam, chyba ze dobra whiskey albo dobry absynt... Swoja droga, z jakiego rejonu polski jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale często bywam w Krakowie, do którego jeżdżę z przyjaciółką balować:) Siedzimy potem do oporu w Alchemii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peecza
Super ze wiecej nas wege:) Sprobuje ten omlecik z pieczarkami i serem. A na kaca najlepsza zupka - moze porowa z serem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna krolewna
wymiencie sie numerami gg i tam sie wegujcie idiotki niedozywione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peecza
Ale o co chodzi kamecha? Jesli ludzie rozmawiaja bez ciebie to nagle przeszkadza bo ksiaze nie jest w centrum zainteresowania albo nie podobaja ci sie nasze tematy? Wpierdalasz sie nie zapraszany. Idz juz stad bo smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peecza
Swoja droga te masz hobby kamecha. Bardzo lotny jestes nie ma co:D Dziewczyny prosze, ignor dla tego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peecza
'Zajebiste hobby' mialo byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×