Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stara100

Wypadające włosy!! Help

Polecane posty

Gość Stara100

Od pewnego czasu mam problem. Mam 17 lat i bardzo wypadają mi włosy. po jednym czesaniu cała szczotka jest w moich włosach. Całe zycie miałam geste włosy, a teraz no stop mi wypadają i jest ich coraz mniej. Mam bardzo długie wlosy okolo 45 cm. Bardzo się martwie, Jak zaradzić wypadającym wlsą.PROSZE O POMOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij jesc wartosciowe pokar
my,a nie fastfoody,jakies pomidory salatki,surowki,kup supelent diety a wzmocni on ci wlosy.tylko pamietaj ze zeby zadzialal musisz go brac 3-4 miesiace,bo to nie tak ze zjesz jedna tabletke a jutro wlosy bede juz geste,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość : ))
Tez mam ten problem . Moze podetnij koncówki . To wzmacnia wlosy . I slyszalam ze bardzo dobra jest nafta kosmetyczna na wlosy raz w tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorekzielony
wax - moim zdaniem zajebista maseczk,swietnie odzywia i regeneruje wloski, staja sie mocniejsze i wypadaja.pierwsze efekty mozna zauwazyc juz po kilku uzyciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorekzielony
mialo byc 'nie wypadaja' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Co moge Ci poradzic na wypadanie wlosow?;-) 1.Zrob sobie kuracje z jajka i oliwy z oliwek mozesz dodac wit.E( jajko roztrzeb widelcem i dodaj 1 lyzke oliwy z oliwek i kilka kropli wit.E Po 30 minutach zmywasz;-) i myjesz wlosy ,nie zapominajac o nalozeniu odzywki po kazdym myciu glowy.;-) Ta kuracje stosuj 9 dni kazdego dnia.:-) 2.Zestaw do wlosow z czarnej rzepy szampon,odzywka,mgielka w plynie i wcierki Lub Zestaw ze skrzypem polnym z Radicala szampon,odzywka ,mgielka w plynie i serum Te dwie opcje dobrze dzialaja na wypadajace wlosy 3.tabletki ze skrzypem polnym ,picie herbatki ziolowej(pokrzywa,skrzyp polny) 4.tabletki biotebal (wyprobowalam i pomagaja na dluzsza mete)sa tez produkty z tej firmy szampon i odzywka,ale nie probowalam.:) Oczywiscie powinnas zrobic badania,bo byc moze jest to spowodowane stanem zdrowia; -zlym odzywianiem -stres -zaburzenia tarczycy -hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
Jeżeli problem nie ustępuje to warto jest się wybrać do trychologa, być może należy zastosować odpowiednią terapię. Polecam Clinica Cosmetologica i Dermatologica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×