Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karzmul

Szukam dziewczyny w wieku 15-22 lat okolice Rzeszowa do 100 km

Polecane posty

Cześć szukam dziewczyny w wieku 15-22 lat okolice Rzeszowa do 100 km która podnieca się tym że chce jej się mocno sikać, albo nieprzeszkadza jej to i jest gotowa na zabawy typu wstzymywaniu sików ile tylko może. A także nie przeszkadza jej sikanie przy chłopaku. Najpierw kontakt mailowy później ewentualnie spotkanie w Rzeszowie. Liczę na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem nigdy dziewczyny. Nigdy się nie całowałem, ani nie uprawiałem seksu. Liczę na związek, nie tylko na seks czy zabawy w wstrzymywanie sików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 19 lat i mieszkam koło Rzeszowa. Najpierw blizsze poznanie się przez mailowanie. Niestety mam trochę wad. Chodzi o cechy charakteru, Tomem Cruzem też nie jestem, ale paskudny strasznie to chyba też nie. Mój mail to karzmul3@gmail.com Fotki mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś nastoletnie dziewczyny z okolic Rzeszowa są na tym forum? Proszę odpisywać nawet jeśli którejś wstrzymywanie sików nie bardzo pasuje, możemy zawsze o tym podyskutować może akurat polubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee
ty pedofilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnej dziewczyny z okolic Rzeszowa? To na jakim forum przesiadują samotne młode dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×