Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość septoletka

nie amm pomysłu na dzisiejszy obiad. Pomocy

Polecane posty

Gość septoletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzisiaj mam mielone na jutro gotuję barszcz ukraiński, mam juz buraki miękkie i namoczona fasolkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septoletka
musze cos na szybko zrobic bo nie mam za duzo czasu,a wdodatku mąz ma urodziny i musi byc smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septoletka
jak zrobic takie udka? kurcze próbowalam zrobic skrzydelka kiedys ale za nic nie umiem wyjąc tych kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na przystawke schab w sosie chrzanowym do tego grzybki marynowane i ogorek kiszony i grzazeczki z maslem czosnkowym risotto z pieczarkami kurza piersia i cebulka biale wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na szybko zupe
jarzynową i schabowe z ziemniakami, kalafiorem i fasolką szparagową. Akurat i ja i mąż uwielbiamy warzywa i jemy je w dużych ilościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna aa
cześć ja dzisiaj krupnik i pierogi dla młodego:) autorko zrób to co mężuś lubi najbardziej;) ładnie się ubierz albo wcale nie ubieraj :D jakiś alkohol i hejka balować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septoletka
to juz wiem jakie będzie mięsko. Filet z pieczarkami. do tego jakies warzywka. tylko jaka zupa. Robił ktos cebulową? jak sie to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasekpomarańczowy
Wczoraj był rosół z makaronem, więc dzisiaj tradycyjna pomidorówka.:) Zostało troszkę kurczaka gotowanego, no to wrzucę mięsko do zupki. I jeszcze zieleninkę w sypię. A jutro? Jeszcze nie wiem. Może podejrzę co robicie i jakiś dobry pomysł wpadnie do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na szybko zupe
cebulowej nie lubię więc nie pomogę ale polecam jak najbardziej zupę pomidorową krem :) Przepisy znajdziesz w googlach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasekpomarańczowy
Cebulową kiedyś robiłam. Dobra była. Chyba najpierw dusiłam na jakimś tłuszczu cebulę. Potem blenderem ją potraktowałam i na rosołek delikatny dałam. Podawałam z groszkiem ptysiowym. Coś sobie kojarzę, że można tę zupę zapiec w kokilkach. Muszę w Google zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna aa
przesmaż cebulę na maśle tak jak się zeszkli to wystarczy,do wywaru i blenderem zmiksuj ,ja robię tak też porową,do tego grzanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z de jak robisz pulpety
? podasz przepis? bo wlasnie szukam dobrego przepisu na pulpety w sosie pomidorowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septoletka
no on by wolał mnie zjesc ale takiej opcji nie przewiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
te piersi z pieczarkami wygladaja smakowiecie :) ale zrob do nich sorowke, bo same moga byc troche muslace. a z sorowka mnie roboty niz z zupa. np. surowke z kapusty z dodatkami jakie lubisz, z sosem winegret, albo nawet samym olejem i cytryna, bo majonezu juz dosc w tym daniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septoletka
wiecie co ? zrobilam te kotlety z pieczarkami. Pychaaaa. A ten amjonez smakuje niczym sos:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×