Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thomaaass

Uzależnienie

Polecane posty

Gość thomaaass

Pewnie było już wiele takich tematów ale prosiłbym żebyście potraktowali to co napiszę poważnie.Otóż czy wd Was jestem uzależniony od erotyki i ogólnie od masturbacji ? Chodzi o to że ja odkąd pamiętam to zawsze lubiłem się masturbować.Dzisiaj mam dwadzieścia parę lat i robię to zawsze wtedy kiedy nadarzy się do tego okazja.Mało tego, kompletnie mnie nie interesują rówieśnice tylko młodsze dziewczyny.Kręcą mnie 16-18 letnie dziewczyny.Cholera nie mogę już normalnie żyć bo gdzie nie wyjdę na miasto to ja ciągle myślę i gapię się na dziewczyny.Uwielbiam młode,szczupłe dziewczyny, kocham ten styl który noszą dzisiaj nastolatki.Cały czas mam nadzieję że w końcu poznam jakąś i się z taką nastolatką prześpię.Nie mogę normalnie funkcjonować bo ciągle wszystko wiążę z erotyką.Nie będę szukał pomocy u lekarzy bo to pewnie i tak by nic nie dało a po za tym mieszkam w dość małej miejscowości gdzie na pewno by się rozniosło.Czy ja jestem 100% facetem i temu tak mam czy jestem po prostu uzależniony od erotyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giguś.....2
a trzepałeś przy lasce?nastolatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×