Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrobotna poznanianka

Chce mieć pracę

Polecane posty

Gość bezrobotna poznanianka

mam 21 lat i strasznie mi ciężko bo nie mam pracy. Co drugi tydzień chodze do szkoły a tak siedzę w domu sprzątam , gotuję , ale już brak mi pomysłów na zajęcie :( Maturę mam , chęci , pracowałam juz i jako kasjerka i jako telemarketerka . Odbyłam praktyki w agencji pracy jako konsultant HR i pracownik biurowy w jednym. CZego więc mi jeszcze trzeba żeby znaleść jakąś normalną pracę??? Jestem beznadziejna chyba......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego ci trzeba?;-)) przezde wszystkim to zmiany stosunku i podejscia - potem pomyslu co moge dac i co w zamian dostac, potem flebszej analizy na ile to realnie w miejscyu w kt jestem (czy musze wyjechac czy moze lepiej zmienie swoj profil), potem dzialania - zrobie cos zamiast siedziec na kafe i narzekac ze jestem beznadziejna;-))) a skoro to juz koncert zyczen - to ja dorzuce ze chce na hawaje , ale obecnie nie moge tam jechac ;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daviddoo
A ja moge chciec wszystko i to miec, ale niczego nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak chcesz w biurze pracować, to odzwyczaj się od takich kwiatków jak "znaleść"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider79
jak siedzisz w domu i chce Ci sie cos robic to zapraszam do mojego zespolu...praca jest podobna do konsultantki avon,oriflame,ale sprzedaje sie rzeczy do domu codziennego uzytku...sa to rzeczy tanie i naprawde super sie sprzedaja...wystarczy zbierac zamowienia tylko po rodzinie i ewentualnie znajomych...Ty kupujesz bez 30% marzy a sprzedajesz po cenach katalogowych i juz cos mozna zarobic...mozna rowniez budowac swoja grupe i dostawac procent od ich obrotu...w listopadzie jest promocja i wpisowe kosztuje tylko 1zl za rok...wiec nic nie ryzykujesz bo to zadne pieniadze...nie ma rowniez wymogow ze trzeba zamowic za jakas minimalna kwote...jak nie chcesz to nie zamawiasz...poza tym dostajesz roznego rodzaju prezenty od firmy jak rowniez jednorazowe nagrody finansowe...katalogi na poczatku wysylam za darmo...pozniej placi sie 2 złote...zapraszam,bo naprawde watro...po wiecej informacji zapraszam na strone www.biznesbetterware.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider a co zrobic jak
nikt z rodziny i znajomych tego nie kupuje, bo preferuje lepsze marki? odstepujesz swoich znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz lidera79
lepsze marki?...a jaka jest lepsza marka np noza do krojenia salaty?...mysle ze wystarczy byc choc troche kreatywnym i mozesz duzo w takiej pracy osiagnac...a malo sie napracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflamePOZNAŃ i nie tylko
Chcesz dorobić lub zarobić??? Pracuj w domu w swoim własnym tempie. Sam sobie wyznaczaj cele ja pomogę je Tobie osiągnąć:) Nie trać czasu i pieniędzy. Teraz wpisowe tylko 1zł czyli to cała Twoja inwestycja. Zyskaj kontakt z ludźmi i zarabiaj pieniadze. Korzystaj z wielu możliwosci ORIFLAME. Wszystko zależy od Ciebie to Ty decydujesz a nikt inny. Bardzo łatwo mozna sie zapisac ale też i łatwo i bezproblemowo sie wypisać. Zainteresowany nic prostszego kliknij do mnie a powiem CI co dalej. Odpowiem na Twoje pytania. Osoby, które sie zapisują u mnie otrzymają zestaw dla nowego konsultanta + katalog aktualny do pracy:) Pamietaj teraz wpisowe 1zł!!! Super program witamy dla nowych konsultantów z którego mozesz lecz nie musisz korzystać (reklama w necie i w tv) do rejestracji jest potrzebne jest dla osób powyzej 18 lat ksero dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej + zgoda opiekuna dla osób powyzej 16 lat. P omogę uzyskać 14 dniowy odroczony termin na zapłate faktury. Otrzymasz wszelkie namiary na mnie żebyś mógł korzystać z nich w razie problemów. Oriflame ma na prawde wieeele plusów poznaj je!! Czekam na Ciebie. kod promocyjny 1224993 meil julia.antkowiak@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radoslawski
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co dają. Proponuję zajrzeć tutaj alternatywa dla każdego z nadmiarem czasu. http://makanai.pl/cms/wybory/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena90xx
Moim zdaniem to najpierw musisz zmienić podejście bo nic nie znajdziesz, uwierzyć siebie. A co z tymi pracami które już miałaś? Ja mam wielu znajomych którzy pracują w telemarketingu i są zadowoleni, właśnie mój współlokator pracuje w Eniro i nie tylko jest to dobre jako start, zdobywanie jakiegoś doświadczenia ale np on chciałby tam zostać na dlużej a są takie możliwości. Tego typu ogłoszeń jest bardzo dużo więc na pewno coś się da znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam_pomocy_Magda
Witajcie, mam na imię Magda, obecnie uczę się zaocznie, ale niestety nie mam pracy. W dodatku nie z mojej winy mam małe problemy finansowe, dlatego postanowiłam napisać na forach odnośnie pomocy. Nie chcę od Was pieniędzy, lecz małą przysługę, zapisałam się do firmy, która płaci za ściąganie plików - jeżeli moglibyście poklikać i ściągnąć co nieco z odnośnika poniżej to byłabym wdzięczna, Was to tak naprawdę nic nie kosztuje, nie wydajecie ani grosza, a ja być może uzbieram parę złotych. Link do moich plików: http://adf.ly/183pv Z góry dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka111
Poczuj jesień z AVON Wypróbuj nowy zapach: " woda perfumowana 50ml "Outspoken Intense by Fergie" - absolutna nowość. Pozatym zostając teraz konsultantką możesz zyskać: - wspaniały komplet czerwonych torebek - Woda toaletowa Spotlight 50ml za 1zł - zestaw truskawkowy do pielęgnacji za 1zł - szansa wygrania samochodu Alfa Romeo Giulietta - prezent niespodzianka. Nie zwlekaj tylko pokaż innym jak można wspaniale być pięknym nie wychodząc z domu, pisz gg 31942907, avon5@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ja cie krece w kółko
Marzycie sobie o pracy póki jej nie macie. Jak ją znajdziecie to jej nie szanujecie i się zaczyna jazda , że płaca za mała, że szef głupi, że atmosfera zła, że wyzysk itd. Czekam na czasy gdy praca będzie przywilejem dla normalnie myślących, pracowitych, uczciwych, dobrze wykształconych. Reszta niech z głodu zdycha, może następne pokolenie przyjdzie po rozum do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Święta prawda ta powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz bzdety
ile jest w naszym kraju dobrze wyksztalconych a mimo to jesli maja prace to za grosze. nie szanuje sie pracownikow. taka jest prawda. a jak ktos z pracownikow probuje sie upomniec o swoje to zaraz larum sie podnosi ze nie szanuje pracy itp . itd. na zachodzie jakos ludziom zyje sie lepiej i za te same prace co w polsce mozna zarobic wiecej. i ktos kto uwaza ze na polskim rynku pracy jest dobrze to chyba jest jakis nienormalny. znajoma byl w anglii i mowi ze tam mnostwo rodzin ma wiecej niz 2 dzieci pracuje tylko ojciec i niewazne czy jest kierowca, hydraulikiem, murarzem, nauczycielem, ochroniarzem to zarobi tyle ze utrzyma rodzine na dosc dobrym poziomie. leki dla dzieci (jesli dochod na osobe w rodzinie jest nizszy od ustalonego) sa za darmo. jest cala masa mlodocianych matek i panstwo im pomaga finansowo. my takiego poziomu chyba nigdy nie osiagniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz DXN
Mam 21 lat studiuje i widzę ze jeśli skończę studia to prawdopodobnie nie będę mieć pracy. Interesuje sie rozwojem osobistym dlatego każdy dzien poświęcam na swój rozwój oraz na prace która zaczałem. Praca moja nie koliduje ze studiami a daje mi duże możliwości więc jeśli chcesz do mnie dołączyć to pobierz info ode mnie . Wskaże ci również specjalistów od rozwoju osobistego na których ja sie opieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz DXN
Informacje na priv skype mate10081993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×