Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodamamamajuzdoscccc

mam dosc

Polecane posty

Gość mlodamamamajuzdoscccc

corka (3 latka) poszla do przedszkola na 3 godziny pochodzila tydzien przyniosla katar ,wydawalo sie ze minal po tygodniu ..potem zaczela pokasływać ..z dnia na dzien bylo coraz gorzej kaszel dusil ja do takiego stopnia ze wymiotowala noc-dzien.Poszlismy do lekarza oczywiscie syropeki inhalacje(zapalenie drog oddechowych) po 2 dniach bylo coraz gorzej doszla goraczka a inhalacje nic nie dawaly .Pojechalismy wieczorem na izbe przyjec i lekarz mowi ze nie ma zadnego zapalenia drog oddechowych tylko katar splywa jej do gardla a nie szlo jej wydmuchac bo byl za gesty ,dostala antybiotyk po 6 godzinach byla juz poprawa minelo 3 dni antybiotyk,inhalacje,syrop nie moglo byc zbyt szczesliwie doszla sraczka powrot do pampersow bo bym sie zaprala przebieralam od 20 razy dziennie non stop kupa wiec doszly leki na rozwolnienie probiotyk i smecta -odstawilismy antybiotyk po 3 dniach ,rozwolnienie trwalo 2 dni dzisiaj naweot kaszlu ,znowu zaczyna pokaslywac a ja juz poprostu odechciewa mi sie zyc ,mam w sobie taki wewnetrzny lek ze znowu powroci .Nie potrafie normalnie funkcjonowac chodze zdenerwowoana ,nie wychodzilam z domu od 3 tyg moja psychika juz nie wyrabia,oczywiscie z przedszkolem koniec .Moje dziecko w ciagu 3 lat mialo kilka razy katar zero antybiotykow a pierwszy raz katar mialo jak skoncztlo rok ,nie jestem psychicznie przygotowana na choroby ,masakra normalnie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaaass
milo ze nikt nie odpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble ble ble kupa majtki. Lepiej? Zakładasz ten temat w 10 miejscach, wszędzie cię tyrają, mało ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA 8 MIESIĘCZNEJ WIKTORI
współczuję ale to są uroki przedszkolaków.moja córka jak chodziła do przedszkola też wszystko łapała.teraz chodzi do pierwszej kl. i tak nie choruje.mówią że dziecko musi przejść taki okres chorób.jak nie w przedszkolu to w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×