Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nat4

Umowa na czas.........?

Polecane posty

Jaka różnica dla pracodawcy jest między daną umową na czas określony a na czas nieokreślony?czy w którymś przypadku np.więcej płaci albo w jakiś sposób ma gorzej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czy w czasie mojej ciąży(nie jestem na chorobowym)pracodawca może zmienić mi umowę na czas nieokreślony?bo mam na określony do września 2011 a rodzę w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejkfkgg
to pewnie juz ci nie przedluzy umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kit z tym,ja chcę wiedzieć czy ma chociaż taką możliwość,czy prawo tego nie zabrania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliska
może jak jest dobry człowiek, prawo tego nie zabrania, ale później ma Cie na stanie gdy pójdziesz na macierzyński wychowawczy i tak aż do Twojego powrotu a i wtedy nie zawsze od razu może Cie zwolnić. poza tym Twoje zwolnienie z pracy musi uzasadniać tzn nie moze zwolnić Cie bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
po porodzie aż do końca trwania umowy na czas określony będziesz na urlopie macierzyńskim. zapewne pracodawca nie przedłuży z tobą umowy po jej wygaśnięciu bo nie ma takiego obowiązku. wtedy zus chyba będzie ci wypłacać zasiłek macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
prawdę powiedziawszy to w takiej sytuacji ja na miejscu pracodawcy nie przedłużyłabym z tobą umowy ponieważ po urlopie macierzyńskim zapewne pójdziesz na wychowawczy i w ten sposób musiałabym trzymać pracownika którego na oczy nie widziałabym przez 3 lata. bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też tak myślę,ale czy oni wtedy płacą cały ten zus itd?bo słyszałam,że są z tego zwolnieni w czasie przebywania na chorobowym,macierzyńskim i wychowawczym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
przy zasiłku macierzyńskim i urlopie wychowawczym płacone są tylko składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe od przysługującej kwoty. nie ma ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×