Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto wie toooo

3 miesiąc ciązy- badanie

Polecane posty

Gość kto wie toooo

Czy w 3 miesiącu ginekolog jest w stanie wykryć ciąze przy zwykłym badaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bo macice jest już znacznie powiększona i ciężko to przegapić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
W trzecim miesiącu? Bez żadnego problemu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afterglowe
kretynko i le razy bedziesz zadawsc jeszcze na forum takie chore pytanie nudzi ci sie???????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie toooo
dzięki Wam za konkretne odpowiedzi. A do do ostatniego postu...sama jestes kretynką!!! Jak nie umiesz odpowiadać na pytania albo nie chcesz to nie trac czasu na durne odpowiedzi...żal mi Cie!!! Siedzisz na forum i bez sensu wypisujesz durne odpowiedzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afterglowe
buahaha kon by sie usmia l wlasnie widac ze nie grzeszysz inteligencja kolezanko co zapytanie chyba ligoiczne ze da sie wykryc 3 miesaczna ciąza to ty siedzisz na forum i zadajesz chore pytania bo to nie pierwszy post twojego autorsta to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie toooo
Pani "inteligentna" chyba chcesz sie dowartościowac ubliżając innym...aaa i forum jest po to aby sie pytać i liczyć na mądrą odpowiedź.Niektóre rzeczy wiemy innych nie. Ale forum nie jest po to aby ubliżać innym...żal mi Cie biedaczko może psycholog rozjaśni Ci życie a nie forum.Ja obiecuje ze troszke poczytam o 3 miesięcznych ciążach...abyś nie mogła sie pocieszać przy odpisywaniu na moje posty:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afterglowe
wiesz szkoda mi cie idz sie moze doszkol bo bredzisz jak potrzepana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afterglowe
a psycholog mi nie jest potrzebny niestety predzej tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie toooo
No mi może tylko książki o ciąży...ale Tobie psycholku niestety psycholog...poczytaj wszystkich odpowiedzi których udzielasz... one same mówią za siebie :D wyłącz już kompa bo sie troszke błaźnisz...i nie pisz juz nic bo sie pogrążasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afterglowe
kto wie toooo buhahahahahahahahaha zastanow sie dziewczyno nad soba leppiej szkoda nawet czytac tego ci piszesz nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie toooo
"afterglowe kto wie toooo buhahahahahahahahaha zastanow sie dziewczyno nad soba leppiej szkoda nawet czytac tego ci piszesz nara" Moglas juz nic nie pisać...bo teraz zbłaźniłaś sie na maxa...:(:(:( psycholog + lekcje z języka polskiego i będzie dobrze :) Przeczytaj spokojnie to co napisałaś, nie masz argumentów na by mi cos konktretnego napisać...i napisałaś nie trzymający sie składu tekst... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
kto wie ktoo- nie rżnij inteligenta, bo składnia Twoich zdań również pozostawia wiele do życzenia... Aż mi głupio za Ciebie jak czytam Twoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie toooo
Zmieniłas sobie nika i sama siebie bronisz....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afterglowe
daj juz spokój co nic nie zmieniłam widac inni uwazaja tak samo jak ja debilko poczytajj wogle co ty piszesz dziecko nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie toooo
wiedziałam ze poszywasz sie pod inne niki...naprawde jesteś dziwna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Nie zmieniła sobie nicka kretynko, ale czułam że jej to zarzucisz, broniąc siebie. Innych argumentów nie masz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afterglowe
pod nikogo sie nie podzywam nie jestem tak jebnieta jak ty debillko brakuje ci piatej klepki widac i niema kto ci jej rozgarnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie toooo
po co te wulgaryzmy ... dziewczyno dobrze ze potrafisz zrobić sobie "w sobie" wsparcie...ale dobre z tymi nikami...udajesz że jest Ciebie więcej... heeheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×