Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Kici kici-ok zostałaś przyjęta do grona hihi-a teraz powiedz ładnie kilka słów o swoim zyciu uczuciowym ,wszak na nim jesteśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tesciowe nie patrza przez ramie? wczoraj tez mi brakowaly kafe i tyle postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SĄczę sobie winko czerwone-cos w stylu martini-mniami.a jeszcze bardziej smakuje w Waszym towarzystwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi bardzo mi przykro a zarazem Cie wspieram.bo dosyc to trudny okres do przebrniecia. witaj kici.widze grono naszych przyjacielskich dusz sie powieksza:)pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spirytusik...wole te winko ,przynajmniej mi w nogi nie wejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokita, kurczę ale trafiłaś z tym winem. Miałam też dzisiaj kupić, taką mam ochotę ;) A teraz o moim życiu uczuciowym. Do dzieła! Hmm No więc najpierw byłam w długoletnim związku (7 lat), który niestety się wypalił, potem wskoczyłam do rocznego kompletnie nieudanego związku, następnie miałam 1,5 roczną przerwę, a aktualnie jestem w baaaaardzo udanym związku od roku :D uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokita-- wyłamuję sie z delektowaniem winem.Nie piję ...............................................................................................................................................................................................................................WINA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Fanfi-rozumiem.nie pijasz wina,będzie więcej dla nas;) kici kici-nie wierzę,,...ja też byłam w 7-letnim związku ,który się wypalił.. a winko kupił mi mój facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Fanfaron, teraz jak to czytam stwierdzam, że to naprawdę imponujące :P niezły dorobek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam straszna ochote na wino..wiec lej po same brzegi Kici a skad jestes?co robisz na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czasu z przypalanką spirytu z przegotowaną wodą.No to zdrówko fffffffffffffuuuuuuuuuuuuuj ale to dobre:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to proponuję mały toaścik - jak w mojej stopce - prawdopodobnie wszystkie tu obecne (i wszyscy obecni) doskonale wpiszemy się w jego sedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZLEWAM PO BRZEGI,:) ach ,wszystkim dziewczętom,a FanFI niech się spirituuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem czytam czytam mam doła nie mam przyjaciół może sam się dołuję nie umiem się w garść wziąść nie ucieknę stąd widzę ,że można madrze porozmawiać posłuchać rad innych za 🌻 Fanfaron dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie reszta tych deklarujących się menów.:PCholera zostane tutaj (za)(po)kryty przez te hoże dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol-nie masz przyjaciół.ok .ale my możemy byc dla Ciebie-jesli nas zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×