Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Gość kłania się ortografia
dziewczęta szykują obiad.Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Fanfik chyba też sowa - albo sówek :P Ja ostatnio mam problemy z wysypianiem, chodzę wcześnie, wstaję późno i rzadko kiedy jestem wypoczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici to może własnie za długo śpisz? Wiesz, że powyżej 11 godziny to już duzo? Ja jak wstaję wcześnie to chodzę potem z kurami spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi pewnie wczoraj pokimał przed kompem, hehe :D i wstał o 8 jak kogucik :P Cała rozregulowana jestem. Im dłużej śpię tym trudniej mi wstać. Ale nigdy nie należałam do osób, którym rano wstaje się łatwo. Wstawanie wczesnym rankiem to dla mnie horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza w zimę ;) Wiec czasem jak musze wczesnie wstac to onie zaslaniam okna ;) Łudzę się że będzie łatwiej ;) Ale Fanfi dał porcję kawałów :) Nieżle!!!! ale się usmiałam :):):) Dzieki Fanfiś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zupka nastawiona :) Teraz w pełni mogę poświęcić się własnym przyjemnościom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nic nie mam na obiadek - wczoraj u mnie w sklepach już nic nie był. Tragedia. Ludzie wykupywali zapasy na kilka dobrych miesięcy!!! Muszę gdzieś się chyba wybrać na obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy, małe sklepiki są otwarte :) przydadzą mi się na dzisiejszy wieczór (alkohol) ;) Ale oczywiście zdecydowanie lepiej gdzieś się wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, mój mężczyzna właśnie wrócił z pracy i na widok filmu, który oglądałam zrobił kwaśną minę numer pięć. Następnie zabrał mi pilota i zaczął oglądać te swoje programy o mgławicach, wybuchach słonecznych czy innych powstaniach warszawskich, które właśnie lecą na Discovery. 😭 Eh, życie we dwójkę wymaga stalowych nerwów i masy kompromisów ;) Zaraz idę po coś na osłodę duszy Jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kici:) ja jestem;) To Twój mężczyzna był w pracy.ojej; My bylismy na gąsce ,pyszna,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie tam nadgodziny wali :) Ojej, zazdroszczę, mniam ;) Hihi, a teraz przełączył z powrotem na film i zaczyna mi się podlizywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sie podlizuje a co;) Troszke wymarzłam na tym spacerku,a teraz błogie lenistwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nabrałam ochoty na wieczorny spacer, ale nie mam serca zostawić was tak samych :P szczególnie, że wieczór się zbliża i może zaraz reszta się zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe Kici - ja byłam chwilę temu i znowu mnie naszło.... Jak ja uwielbiam dzieci i jak strasznie żałuję że jeszcze nie mam tego moje wymarzone kompana do spacerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie usłyszałam tekst w tle: "Jesteś jedyną kobietą, którą w swoim życiu kochałem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×