Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

My byliśmy w kinie ostatnio na "Red". Kurczę na tym Discovery ciąg programów o wszechświecie. Właśnie leci znowu coś o światach równoległych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komedia typem humoru podchodząca pod nasz "13 posterunek". Raczej tylko dla fanów gatunku. Tu akurat byliśmy zgodni bo film nam się nie podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co bedziecie robic NA sYLWESTRA:) ja jeszcze nie wiem,rok temu byłam na domówce..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy sie bawic gdzies ze znajomymi mam juz nawet pewien pomysl nie wiem czy wypali no ale napewno gdzie idzemy hehe znaczy ja z moim męzem bo do sylwka juz nim bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś ostatnio w kinach nie ma nic interesującego. Teraz wchodzi do kin czy już weszła ta komedia romantyczna "Śniadanie do łóżka" i wcale nie ma pochlebnych recenzji. Ja nie lubię odrealnionych od życia komedii romantycznych, a w szczególności z Adamczykiem w roli amanta. Poza tym wszystkie polskie filmy to w kółko Adamczyk, Kuna, Karolak, Dereszowska...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 i 23,ja wysiadam :) nie wiedziałam żes taka młodziutka:)czuje się jak stara lampucera hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zresztą jak miałam 18 lat to nie byłam w żadnym związku jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×