Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Moi Drodzy - po prostu zapomniałam hasła do swojego starego nicku :classic_cool: :D I jak najbardziej chcę być w porządku wobec Was ;) Jakie podejrzenia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango. Jestem kobietą ;> - Piękną - Mądrą - Uczciwą - Szanującą się - Z dobrą pracą -- wiesz o tym,ze to subiektywne Twoje stwierdzenie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy chociażbyś szorowała zęby trzy dni i tak no pasaram:D Dziś daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleko oczy:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango-jeśli szukasz ....przyjazni to dobrze trafiłaś:) dziś Fanfi ne chce buzi heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dozą ostrożności maska gazową na lbie podejde oczy od tyłu.Może wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie z tego sprawę :classic_cool: Ale przynajmniej 3 rzeczy na pewno są czystą prawdą :D M.in. wygląd i praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango.-- wiesz trudno oceniać samemu obiektywnie.poza tym najczęściej sie liczy zawartość a nie opakowanie.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango - piękna - nie dla wszystkich znaczy to samo :) Mądra - jesli o sobie tak myślisz to rzeczywiście może tak być Dobra praca - to rzecz ogromnie względna... Sznująca się :) No to jest najbardziej subiektywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy kto Ci to powiedział,ze od tylu dajesz.Może w sklepie na zapleczu a nie w zyciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nigdy nie chodzam do łóżka na pierwszej randce :classic_cool: Jestem piękna, bo podobam się sobie :) I to jest właśnie piękno ;) 3 rzecz to faktycznie to IQ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nigdy nie chodzam do łóżka na pierwszej randce :classic_cool: Jestem piękna, bo podobam się sobie :) I to jest właśnie piękno ;) 3 rzecz to faktycznie to IQ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×