Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

oczy ja z moją do sklepu dawno nie wlazłem,poniewaz zwariować nie chciałem.:D Jakbym był sprzedawca byłaby uduszona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:32 [zgłoś do usunięcia] Fanfaron 21:24 [zgłoś do usunięcia] o czymkolwiek? Fanfi wejdż w fotkę. I potem kopiuj link Pokaż co tam masz ? -- a co ja robie?Chyba ten śledż Ci tfu mi nie służy Fanfi bo mi chodzi o to że musisz zamknąć z krzyżyka ten pierwszy obrazek co Ci wyskakuje ;) Ząbki już umyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój mąż nie jest dobrym doradcą bo wybiera to co by chiał zoabczyc na mnie i zaraz zdjąć bo wiesz :D miziu miziu ;) I potem marudzi jak chcę tak do pracy iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jak chce garnitur kupić juz mniej więcej jaki desen i kolor wybrać.NIgdy sie nie myliłem i w pólgodziny załatwiony byłem.Tak samo z butami.Jak kobieta weszła to natychmiast ja opuszczałem.poszedłem na drinka,pogasdałem z kumplami wyszedłem i ta jeszcze nie kupiła!!!!!!!!!!!!Wchodzę wkurzony.Widząc mnie pokręciła nosem nic nie kupiła i do domu.OOOOOOOOOO boszeeeeeeeeee :D:D:D istne fiKsum -dyrdum:d:p:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Tobie też nie wchodzi ale Ci wierzę ;) Tamta jest inna jeśli chodzi o kolry ale to prawda że podkreśla to co powinna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy rozumie jak byłaby Twoja racja.Lecz to sie zdarza co miesiac!!!!!Trzeba przyznać ,ze jak kupi bardzo gustowne a ja jako przechera zawsze skrytykuję.Rano chce odnieść i śmieje się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahhahaahahaahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaahhahahaahahahahahaahahahahahahah dooooooooooooooooooooooooobre Kicia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: I że przed ołtarzem sie nie zastanawiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fafni nie tAAAAAAAAAAAAAK. Musisz powiedzieć: piękne. Kochanie to pokaż mi się. Na Tobie będzie jeszcze piekniejsze!!!! No Fanfi. Podstawowych zasad nie znasz :) Będzie jej tak miło jak Tobie w łózku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi głowa do góry podszkolimy tu Cię trochę :D Brakuje tylko Tobie trochę podstawowych cech ale damy radę. Myślę że jesteś reformowalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi, gdyby Twoja teoria była prawdziwa, to każda mężatka wyszłaby źle za mąż :P Mój Dziubek zawsze mówi, że dobrze wyglądam a jeszcze lepiej bez tego ubrania. Fanfi, ucz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaah : 21:49 [zgłoś do usunięcia] Fanfaron kicia miała chyba nauczke dlatego ostrozna w tych sklepach jest Spostrzegawcze :D Nie ma co podejmować pochopnych decyzji i męczyć się potem całe życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia wiem gdzie wlazłem czyli miałem wyczucie do tematu.Będziecie mnie szkoliły.MOże taki tepak nie jestem jak wygladam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×