Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

oczy bron mnie panie boze abym do sklepu za żonkę wszedł.Latałaby cały czas w starych ciuszkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój doradza z zaangażowaniem i muszę przyznać, że ma naprawdę dobry gust :) Jestem zawsze bardzo pozytywnie zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia mój też nienajgorszy tylko naprawdę czasem przesadza z tą długością, obcisłością, dekoldami (wszystko skąpe, tak jakby tylko dla niego) i potem cyrki robi jak chcę wyjść do ludzi tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi - hahaahah ;) Mój mąż to zazdrośnik straszny jest ;) A gdy przymierzam to nie wiem czy w rzeczywistości skupia się na ubraniu............................. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi i w tym problem :D A potem każe się pokazać i zaraz rozbiera - ja nie wiem no :P N ot ja już lecę najpierw z psiakiem i potem chyba od razu do łóżeczka :) Do zoabczenia jutro moi drodzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej. straszne. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Tak jak Fanfaron-Fanfi, O czymkolwiek-Oczy, Jokita-joki, możnaby wymieniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+30C Polacy śpią bez żadnego nakrycia. Amerykanie zakładają swetry. Mieszkańcy Miami włączają ogrzewanie. +10C Mieszkancy domow komunalnych w Helsinkach zamykaja okna. Lapończycy (nie mylic z Japonczykami!) sadzą kwiatki w oknach. +5C Lapończycy opalają się na balkonie, jeżeli słonce jest jeszcze nad horyzontem... +2C Włoskie samochody nie zapalają. 0C Woda zamarza. -1C Oddech staje się widoczny. Czas zaplanować urlop nad morzem śródziemnym. Lapończycy jedzą lody popijajac zimnym piwem. -4C Kot wchodzi pod kołdrę. -10C Czas zaplanować urlop w Afryce.. Lapończycy idą popływać. -12C Zbyt zimno na śnieg. -15C Amerykańskie auta nie zapalają. -18C Wlaściciele domów w Helsinkach włączają ogrzewanie. -20C Oddech staje się słyszalny. -22C Francuskie auta nie zapalają. Za zimno na jazdę na łyżwach. -23C Politycy zaczynają współczuć bezdomnym. -24C Niemieckie auta nie zapalają. -26C Z oddechu uzyskuje się materiał na budowę iglo... -29C Kot wchodzi pod pidżamę. -30C Japońskie auta nie zapalają. Lapończyk klnie, kopie w koło swojej Toyoty i zapala Ładę. -31C Za zimno na pocalunki - usta przymarzają do siebie. Lapońska druzyna narodowa zaczyna przygotowania do sezonu wiosennego. -35C Czas zaplanować dwutygodniową kapiel w gorących źródłach. Lapończycy odśnieżają dachy. -39C Rtęć zamarza. Za zimno by myśleć. Lapończycy zapinają ostatni guzik w koszuli. -40C Niemiec bierze samochod pod kołdrę. Lapończycy ubierają swetry. -45C Lapończycy zamykają okienko w wychodku. -50C Lwy morskie opuszczaja Grenlandie. Lapończycy zamieniają rękawiczki z pięcioma palcami na jednopalcowe. -70C Niedzwiedzie polarne opuszczają biegun. Na uniwersytecie w Rovaniemi organizuje się bieg długodystansowy. -75C Św. Mikołaj opuszcza krąg polarny. Lapończycy opuszczają nauszniki z czapek na uszy. -250C Alkohol zamarza. Lapończycy są wkurzeni. -268C Hel staje się plynny. -270C Piekło zamarza. -273,15C Zero absolutne. Brak ruchu cząstek elementarnych... Lapończycy przyznają: "Tak,jest nieco chłodno, rozłupmy se flaszeczkę na rozgrzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×