Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

kici teraz już kiszki marsza mi grają zasik o tym żarelku wspomniała:D Migotka a Ty co z tego będziesz miała?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka powiedziałaś co innego.Bedziesz wykorzystywana.Czyli inaczej pomyślałem jak to facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bede wykorzystywana bo sama tego chce bo wiem jak podejsc mojego bo mam na niego juz sposob, bo go kocham no i łozko nowa trzeba testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero pierwsze pranie robilam i juz prasowania tyle a trzeba jeszcze poprac ubranka dla małego ale to blizej porodu:) a moj teraz w pokoiku pracuje mam nadzieje ze uda mu sie lozeczko skonczyc wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko,mam nadzieję że go pochwalisz jak skończy skręcać ,faceci lubią być doceniani i chwaleni :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, koniecznie migotko, pochwal go, Oli ma rację :D Ja wczoraj pochwaliłam swojego i co ? I dzisiaj mam jeszcze półeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doceniani i chwaleni w pracy taaaaaaak.Lecz w domu nie lubię tego.Muszę się czuc usatysfakcjonowany coś czego naprawiłem czy udoskonaliłem.Sam efekt mówi za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie czy Oni mi na złość robią i nie otwierają kazdorazowo tej nowej strony??:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×