Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

na pewno przez brak kopniaka.. ..przez glupote oblalam.nastepny za miesiac. choc egzaminator przystojny i mily..dawal mi po czesci wskazowki. zaluje. babski wieczor zazdroszcze z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niedlugo prawko obleje ehhh, a mojego nie ma do 22 i wszystko na mojej głowie z mamusią było lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mój przyszedł się mizdrzyć... Jakoś jestem nastawiona anty. Ale na babskim będę obowiązkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz zdawalam,emocji nie malo. jeszcze mam spuchnieta kostke. tak musialo byc i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapcioszku wiem że egzamin dołuje ale pomyśl sobie że ja zdałam za pierwszym razem a za kierownicą od tamtego czasu siedzialam tyle co palce jednej ręki ;) A u mnie - ehhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe obca forma zycia?;d moj Bartus dzisiaj mi dał popalić boze myslałam ze mi wkoncu przebije brzuch :) a ten moj to miał pracowac do 22 a widocznie wczesniej skonczył i wolał sie spić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mu sie zdarza ale jak razem nie mieszkalismy to mi to nie przeszkadzało bo albo nie wiedziałam o tym albo nie widziałam go w takim stanie a teraz jest inaczej i musze z nim pogadac ale na trzezwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×