Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

oj praca i szkola mnie totalnie wybily z rytmu.juz mam nalozone kontrole w pracy wiec robie co moge zeby zdazyc przed terminem a pozniej urlop powiedzmy swiateczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o tak niecodziennej porze Oczy wczoraj jak przywiozlem żonę,dzieci mi pomagaly do 19.00 a póżniej o 00.00 połozyłem się spać.O 4.30 zona obudziła mnie (spałem w tym samym pokoju} na rozkładanym fotelu.Zrobiłem jej śniadanie,umyłem jej nogi podałem mnóstwo lekarstw szczególnie te co poprawiają metabolizm mózgu.Wiec jak Ci mówiłem harówka jest nieprzecietna.Już raz tego doświadczyłem (7 lat temu) jak żonę zmogła choroba reumatyczna.3 miesiące zabiegałem o jej zdrowie.Od 05.00 do 00.00.Podleczyła sie i była zdrowa.Teraz batalia mnie czeka nieco dłuższa ok.5 lat.Jeśli wcześniej to nastapi bede ogromnie zadowolony.Juz nie ukrywam swojego wieku,oczy i kici wiedza ile mam lat.Z treści domyślicie sie.Teraz dokładnie 8 razy przerywałem pisanie,żona jest pedantem i musiałem poprawiać pościel i przescieradło.nie ma prawa być okruszek skóry złuszczonej w pościeli zaraz to wyczuje.Teraz zasneła.O godzinie 08.00 będzie gwqaltowna pobudka,poniewaz przewidziano generalny remont bloku z przemieszczeniem liczników.Wiec będzie "wesoło"Wiertarki wiadomo jaki hałas wydają.Przewidują na 1.5 miesiąca remont dokonywać.Pozdrawiam was wszystkich serdecznie,może też zaświeci do mnie kiedyś sloneczko.Nota bene też bywałem cięzko ranny po 2 wypadkach i żona opiekowała sie mną ok.2 lat tylko byłem 21 lat młodszy. Smaczek najlepszy wychwyciłem z wypisu żony.Sfalszowano prawię całą dokumentację więc z będzie też wesoło dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez przeszło 2 mięsiące prowadzilem scisłe notatki,jakie podawano jej lekarstwa,pobyt w kilku szpitalach itp.Tylko pobyt się zgadza reszta jest wzięte z sufitu.inni będą się tym zajmować.Nawet na procesie nie będę o odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:30 [zgłoś do usunięcia] migotka8765 no to po topiku --- Migusia nie przesadzaj ,przyjdą nowi bardziej weseli i adekwatni do różnych sytuacji.:classic_cool:Chocby było mało wpisów utrzymujcie ten temat.Jak żona przejdzie ciąg rechabilitacyjny prywatnie, napewno będzie miała manualność dłoni wiekszą anizeli teraz,toteż zawitam do WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfaronie wybacz że wcześniej pomyliłam Twój nick. podziwiam Cię i chylę czoło. nie każdy facet potrafiłby zająć się chorym człowiekiem. życzę Ci spokoju i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowy" nabytku" tego topiku marzencia864 🌻 Jeśli się przezyło więcej lat z ukochana aniżeli liczycie sobie swoje lata,trzeba w nieszczęściu poratować najukochańszą.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Zaglądam do was dopiero teraz bo jak pisałam wcześniej byłam ostatnio rozchwytywana. Dziś mam zabiegany dzień, a teraz idę trochę pokuć :D Zajrzę do was później mam nadzieję, że będzie nas więcej :( Fanfi, bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Byłam wczoraj na mieście,na piwku,sstrasznie dużo ludzi;) ubawiłam się setnie:).. a dziś głowa boli....... Fanfi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie że możesz sam teraz opiekować się swoją żoną:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Malutko czasu na kafe :/ Szkoda, że tak maultko się tu dzieje... U mnie wszystko nie tak, wszystko pod górkę.... i.... wali mi się kawał mojego życia. Wiem to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. 🌻 Pierwsze "koty za ploty".Już złapałem rytm.Dziś żonka obudziła mnie 0 01.00 i tak z przerwami półgodzinnymi dospałem do 07.00.Śniadanko zrobiłem lecz ,zoncia nie spala w nocy więc teraz "odrabia';) Nie macie pojęcia jak ta ordynator dokonała wpisu przy wyściu żony z szpitala.Sfałszowała prowadzących ,dni sie nie zgadzają.Od początku pobytu zony w szpitalu dziennie robiłem notatki i tak przez przeszło 2 miesiące nazbieral się spory elaborat.Dokonałem korekty i skróciłem go.lecz wypowiedzi są jak byk od wszystkich lekarzy.Wyjątkowe świństwo Właścicielki szpitala prywatnego (rechabilitacyjnego).Pracuje tez w innym szpitalu prywatnym jako ordynator(tam gdzie zona była"leczona"}Kasy nie dałem więc ustawicznie na złość robiła.Ten szpital ma ponoć podpisaną umowę z Narodową Służbą Zdrowia więc mają pole do popisu.Kasę od państwa zbierają oraz długie kieszenie dodatkowo mają.Jak dowiedziałem sie od dwóch starszych pacjentek aby sie dostać jedna wpłaciła 1500 euro a druga 2000 euro.Czyli jestesmy w domu.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:16 [zgłoś do usunięcia] Cześć)))--JOKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego nie usunęłas tego postu na śmietniku???:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki kiedyś to przechodziłem więc od takich drobnych spraw pociąga sie lawina.Miej to na uwadze,doświadczyłem tego.W zarodku gnide orange trzeba zlikwidować.Inaczej zobaczysz nie dlugo sama,lecz będzie za póżno.Moderia wykasuje Ci temat.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio przekonałam się do czego są zdolne "nasze" szpitale. będąc w prywatnej klinice na badaniach Pan dr zaoferował mi operację za tys zł. grzecznie zapytałam czy nie możnaby coś taniej,dr "spuścił"z ceny na 500,- po kolejnym moim pyt, powiedział "co łaska". poszłam na nfz dostałam skierowanie i mając je mogłam sobie wybrać szpital, no i dzwonię do tej kliniki, owszem mają kontrakt z nfz i nie ma problemu. konsultacje, termin za 2 tyg i krojenie. wyoraź sobie że leżała ze mną laska, mieszkająca na stałe w irlandi więc bez ubezp u nas, zapłaciła im 4500,- za tą samą operację co moja. byłyśmy tak samo traktowane, lekarza ani widu ani słychy przed i po oper. tylko anestezjolog przed. aa przyszedł jeden na 2 min dosłownie wyrwać z nas dreny!!! nic nie powiedział, ani jej ani mój mąż nic się nie dowiedzieli na temat naszego stanu. okazało się że lekarzy nie było. amba ich zjadła czy co!? na drugi dzień wypis i gdyby nie Pani od obiadów, nawet nie wiedziałybyśmy o tym,dopiero oznajmiła nam, że jesteśmy wypisane i obiadu dla nas nie ma ;/ ot cała nasza służba zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki miałem ksywkę AZJJA i temat załozony przeze mnie.Liczył już ok 60 stron zlekcewazyłem wpisy złośliwe orange.Doszło do bijatyki słownej a było nas tylko 4 osoby i wykasowano temat bez podania przyczyn.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×