Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna 24kkkkkk

zazdroszcze ludziom którzy moga uprawiac normalny seks

Polecane posty

Gość beznadziejna 24kkkkkk

ja juz nadzieji nie mam. co z tego jaka jestem???nie jestem wcale zla ani zadnym paszczurem, lubie pomagac ludziom i chyba nie jestem zlym czlowiekiem w seksie niby jestem otwarta, lubie to ale do czasu gdy ma dojsc do stosunku potem mnie boli i jest to nie do wytrzymanie rozstalam sie z facetem rok po slubie bo pil ( mowil ze to z powodu ze nie moze miec normalnego seksu)ale dowiedzialam sie ze on od zawsze mial pociag do alkoholu robilismy rozne rzeczy oral tez ,mialam orgazm on tez ale co ,,jak nie moze normalnie wsadzic'' tereaz juz do konca zycia bede sama choc brakuje mi roznych rzeczy zwiazanych z seksem, mimo ze nie dokonca go uprawialam to jest okropne nigdy juz sie nie zblize do nikogo nigdy bylam u lekarzy jeden stwierdzil ze jestem nienormalna super bylam potem u drugiego lekarza , ktory zalecil terapie ok byla i terapie. ale mezowi sie znudzilo i mimo ze chcial slubu pomimo tego ze wiedzial o tej mojej przyopadlosci, nie jestesmy razem zycie jednak jest do dupy, niby pociaga mnie fizycznosc faceci i co z tego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
próbowałaś z murzynem?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Do sexuologa a nie ginekologa się wybierz bo to może nie z powodu fizjologii. I nie zazdrość tylko się naprawdę zakochaj a potem dopiero sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna 24kkkkkk
boratka byłam u seksuologa też ale juz nie mam sily isc dalej. nikt kurwa nie mial takiego durnego problemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te laska a moze ten problem nie lezy po twojej stronie tylko u partnera? Jak nie potrafi cie porzadnie przygotowac do sexu to sie nie dziw ze problem potem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna 24kkkkkk
niewiem bo byla gra wstepna, odpowiednie nawilzenie, nie mialam zadnego urazu nigdy wiec niewiem skad te problemy??? ale fakt mialam tylko jego jednego w seksie i wogole z yyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmanalny
Najbardziej prawdopodobne jest, ze nie jestes odpowiednio rozluzniona/podniecona. Twoj byly maz wyglada mi na dupka, wiec pewnie nie zajal sie Toba tak, jak trzeba. Zacznij eksperymentowac podczas masturbacji, poznawaj swoje cialo, wkladaj sobie palca delikatnie, najpierw moze byc koniuszek, potem caly palec, potem dwa... ale musisz miec pewnosc, ze Cie nie boli, jak boli to zaprzestan na tym, co nie boli jak na razie. Seks radze uprawiac w takim przypadku z kochajacym facetem, ktory bedzie czuly, zajmie sie z Toba w odpowiedni sposob zanim zacznie penetracje i ktory bedzie delikatny. Jesli Cie boli po stosunku to znaczy, ze nie bylas odpowiednio nawilzona, wiec raczej bylas za malo podniecona. Moze idz do jakiegos profesjonalnego lekarza, bo istnieje cos takiego jak "pochwica" czyli zacisk pochw, ale wtedy facet w ogole nie moze wlozyc penisa do srodka, moze tez masz jakies klopoty z nawilzaniem, ale na to tez istnieja rozne lubrykanty, wiec sie nie przejmuj tylko eksperymentuj powoli i miej pewnosc, ze nie robisz niczego, co boli. A faceta olej, to dupek, masz szczescie, ze Cie rzucil dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzeba ci cierpliwego faceta
tacy tez sa, musi ci sie tylko trafic dojrzaly, ktoremu bedzie na tym zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbhjugyu
eee co tam oral, prawdziwy facet musi wsadzić w tzipke, a ty na serio powinnaś iść na terapię, a może to przez jakieś przykre zdarzenie z dzieciństwa czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna 24kkkkkk
dzięki za dobre rady wiem jak to moze wygladac laska zali sie na glupoty i wymysla na co dzien nie jestem tak marudna staram sie z optymizmem patrzec na zycie ale to mnie zalamalo.... boje sie poznac kogos nowego bo z czasem przeciez bedzie chcial seksu a wtedy znow moze byc to samo z tym moim mezem jak sie poznalismy, bylam dziewica,zanim byl seks robilismy rozne rzeczy itp po dczas pierwszego razu bolalo jak cholera, ale myslalam Ze to koniec problemow i z czasem bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Facet nieudaczny jakiś wmówił Ci, że masz problem. Sam pewnie marny w te klocki był. A Ty się przejmujesz i tak w Twojej głowie to narasta, że przeradza się w rzeczywistość. Nie myśl o seksie tylko poszukaj kogoś fajnego a póżniej się zobaczy. W ramach treningu masturbacja oburęczna polecana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna 24kkkkkk
ok dzieki:) tylko jak kogos poznam i powiem mu ze mam takie problemy to ucieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbhjugyu
a zdrugiej strony - no właśnie może to anatomia? czasem zdarza się nieprawidłowa budowa pochwy u kobiet, idź do gina, i powiedz, ze odczuwasz straszny dyskomfort/ból i obawiasz się, ze możesz mieć coś nie tak z budową, lepiej to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna 24kkkkkk
co do beznadziejnosci moojego meza to niewiem czy jest dobry w lozku czy nie bo przeciez to moga wiedziec jego byle tylko chyba????? ja nie oceniam bo jak juz pisalam z wyciu mialam tylko jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
No idż do tego lekarza. A co do beznadziejności byłego to uznaj, że był totalnie kijowy i podnieciłby jedynie dziwkę jakby jej 1000 za godzinę zaproponował. Taka terapia na własny użytek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejna, to w takim razie musze wysunac pewna propozycje. Jako ze moja zajebiscie skromna osoba i Boratka znamy twoj problem i wiemy jak temu zaradzic wpadnij do nas a my sie toba odpowiednio zajmiemy i wybijemy ci problem z glowy. A tak powaznie znajdz sobie faceta tylko na sex i wyluzuj sie przed tym bo jak bedziesz myslec o problemie to nic z tego nie bedzie. LUZ I DYMANKO! *hump* *hump* *hump*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna 24kkkkkk
ostry ciekawe co to za propozycja moze lepiej nie wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklapł
Wymyśla i ............................. Tacy są faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co Ci autorko jest..ale mój poprzedni facet był alkoholikiem,urodziłam jego dziecko i jeszcze pół roku z nim byłam,przez ten czas nie potrafiłam się z nim kochać..bolało mnie,myślałam że przez poród..dopóki go nie zdradziłam.. żadnego bólu nie było i nie ma do teraz:) więc psychika może naprawdę zablokować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojeeej
ojej biedactwo, a ja dopiero miałam radośc w seksie po rozwodzie z kochankiem po 30-tce wszystko samos sie potoczyło... miałam podobnie jak ty ale i tak mnie zostawił HA se la vi do końca życia chyba będzie do dupy dupy dupy dupy czarnej dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklapł
Wreszcie konkret z życia wzięty. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×