Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystraszona mama

Ile mleka zjadają 13mies dzieci? czy tio zle że...

Polecane posty

Gość wystraszona mama

Moja mała je głównie mleko, owszem zje obiad np. kawałek mięska , ziemniak , marchew brokuł, rano danonek-pomidor-kawałek bułki , jajko ale i tak musi mleko zjesc w ciągu dnia 2-3 razy ...Czy to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobok**
No wiesz nie za dobrze, mój ma 13 miesięcy i je tylko rano i wieczorem, ale to chyba bardziej z przyzwyczajenia. Mleko samo w sobie i to w duzych ilościach nie jest zazdrowe, a ty jeszcze biedne dziecko faszerujesz tym syfem jakim sa danonki!! Po co to w ogóle dajesz?? dbasz o swoje dziecko chcesz żeby było zdrowe a tu takie cos mu podajesz dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle to na pewno nie,ale nie powinno być pite zamiast jakiegoś posiłku. Jak dla mnie (a jestem mamą dwójki dzieci) to te Twoje dziecko ma mało urozmaiconą dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjty65
no i co z tego ze ma malo urozmaicona diete? moj 2 latek pije kaszke przez butle 3 razy dziennie po 260ml i zyje i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem mama 3 dzieci
mlodsze blizniaki, roczne, jedza produkty mleczne rano i wieczorem, drugie sniadanie to np. dwa zoltka na miekko z chlebkiem (na lebka) czy kanapeczka z wedlina wlasnej roboty z ogoreczkiem kwaszonym albo deser owocowy, obiad to zupa warzywna z miesem i kasza, albo klopsiki z kasza i warzywkami, podwieczorek to owocek czy jogurt owocowy (czyli czasami trzeci mleczny posilek) a na kolacje kasza. Ale za to moje starsze dziecko do 2 lat z okladem pilo bardzo duzo kaszy w ciagu dnia, taki mleczny czlowiek z niego, i jest zdrowy, co kto lubi po prostu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pije mleko na dobranoc i czasami na dzień dobry :P czasami jest to kaszka-rano. A tak np.na obiad zje kawałek mięsa,2-3 ziemniaczki małe,jakieś warzywo...deserek,soki itd. ma 12 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona mama
Mozę tez mam mleczne dziecko,,,,I nie uważam że córką ą ąło urozmaiconą dietę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×