Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy tak ma byc............

czy to tak powinno byc, ze sprawy nowoprzyjetego pracownika

Polecane posty

Gość czy tak ma byc............

sa omawiane na forum dzialu? np.na rozmowie kwalifikacyjnej obecny jest kolega z dzialu, podczas rozmowy z przelozonym na temat przedluzenia umowy obecna jest kolezanka z dzialu. Cala firma wie, ze czlowiek pracuje bez umowy i umowe dostaje pod koneic 3ego tygodnia pracy, po czym jest zwalniany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak ma byc............
Informacja "to jest pani ostatni dzien w tej pracy i moze pani juz nie przychodzic"pada przy osobie z dzialu, ktorej zastepstwo wszyscy obiecywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to
To chyba pytanie retoryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak ma byc............
moze spytam inaczej: czy to jest stala praktyka wobec osob zatrudnianych na krotki czas, ze tak sie ich traktuje? Bo mam wrazenie, ze w ten sposob dowartosciowuje sie i doinformowuje starych pracownikow, zeby widzieli, ze ktos ma gorzej. Czuje sie po prostu po chamsku traktowana:( Powinnam teoretycznie zwiewac z takiej pracy na samym poczatku, gdy ktos mnie tak traktuje, ale mam noz na gardle jesli chodzi o pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Nie tak nie powinno być. Pierwszy raz słyszę o takim podejściu. Rozumiem że np na rozmowie kwalifikacyjnej z dyrektorem może być też kierownik działu w którym będzie się pracować ale w innej sytuacji... Brak kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak ma byc............
wykidajlo-czyli wykazalam sie brakiem refleksu i desperacja lapiac te prace. Dalszy ciag w tej sytuacji wcale nie dziwi. Niektorzy pracodawcy po prostu bardzo chca wykazac sie chamstwem...tutaj ciag dalszy byl taki, ze zaplacili mi mniej niz bylo umowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Przy obecnej sytuacji na rynku pracy człowiek łapie każdą robotę. Wtedy czasami trafia się na takich pracodawców którzy traktują innych w sposób wredny. Jedyne wyjście to niestety nie zgadzać się na pracę bez umowy a nawet wyśmiać proponowane warunki pracy. No i trzeba mieć nadzieję że los się odmieni i będzie w końcu dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też wycyganili w zakładzie.Cały rok czekałam na umowę pracując na czarno i odeszłam.Potem wróciłam na staż,teraz mi się kończy i nie wiem co dalej będzie.Na czarno nie będę pracować i on już się o tym przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajlo masz kwiatka
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×