Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobiekcia

SZUKAM samotnej matki do wynajecia mieszkania z inna samotną matką

Polecane posty

Gość bobiekcia

Witam Wszystkich Szukam kobiety samotnie wychowującej dziecko z Warszawy/w Warszawie do wspólnego wynajęcia mieszkania i takiej ktora chcialaby spróbować radzić sobie najpierw razem ze mną i moją córcią :) Ja i moja córeczka nie mamy sie od paru dni gdzie podziac. Nie mam tutaj (w Warszawie) nikogo, na nikogo nie mozemy liczyc, jedynie same na siebie. Moje dziecko od wrzesnia poszło do przedszkola na Mokotowie (ma 3 i poł rok) a ja do pracy. Narazie nie stac mnie na wynajęcie mieszkania samodzielnie. Myślę że jest wiele innych mam w podobnej sytuacji, może któraś z Was chciałaby zaczac radzic sobie bez faceta kata/tyrana/chorego psychicznie/nie nadającego sie do normalnego życia ? Jestem osobą godną zaufania,przyjazną, dobrym człowiekiem, czystą, pomocną, dbającą o siebie dom i dziecko, dobrze gotuję, można na mnie polegać. Mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżon Kołaski
Eh, taki skarb i gardzi rodzajem meskim :( A Ty uwazasz, ze kazdy facet jest "katem/tyranem/chorym psychicznie/nie nadającym sie do normalnego życia "? Moze zle trafilas i przez niezbyt ciekawego doswiadczenia przypisujesz nam takie etykietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×