Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
yellow1111

Czy to może być ciąża??

Polecane posty

W skrocie opisze wszystko od początku... brałam yasmin przez dwa lata i potanowilam zrobic 4 misieczną przerwe. Po 4 mieiacach wrocilam na yamin, z tym ze rozpoczelam pierwsze opakowanie 7 dnia cyklu, nastepny okre wypadalbymi w dziens lubu znajomej, wiec chcialam przesunac, od 2 tabletki kochalam sie z moim chlopakiem, ok 3 razy dziennie przez natepne 3 dni bez dodatkowego zabezpieczenia , byly to moje dni plodne... jednej nocy przesadzilam z alkoholem i skonczylo sie wymiotami (co moze tez wplynac na dzialanie pigolek) w tej chwili minelo juz 11 dni od kiedy uprawialismy sex, jetem na 20 dniu cyklu, od 2 dni znacznie powiekszyly mi sie piersi i sa niesamowicie bolesne, dotego dzis rano zauwazylam na bieliznie ze mam lekkie plamienie, bylo to jednorazowe. pomyslalam o ciazy wiec zrobilam dzisiaj test ktory pokazal ze nie jestem, jednak moglobyc za wczesnie na wiarygodny wynik... moim zmartwieniem jest tylko to ze dalej biore tabletki any i boje sie ze jesli jestem w ciazy to zaszkodzi to dziecku... niewiem co mam robic, czy dalej czekac i kontynuowac anykoncepcje czy prawdopodobnie jest to ciaza i odrazu przerwac. czy w tak szybkim czasie mozna dostac bolu piersi ??? slyszalam ze przy zagniezdzeniu mozna miec znikome plamienia... blagam o jakies opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×