Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość znizkaaaaaaa88

Dodatkowa zniżka AXA 30-80zł BA1776775/00 NOWY KOD !!!

Polecane posty

Gość znizkaaaaaaa88

itam, jeżeli chcesz dostać 80 zł zniżki na ubezpieczenie OC /i AC użyj mojego kodu klienta BA1776775/00 Wejdź na stronę Axa.pl i oblicz składkę on-line. Wybierz opcję "Nie jestem klientem, chcę się powołać na numer polisy klienta AXA" i podaj mój numer polisy. Możesz również zamówić rozmowę z konsultantem (oddzwoni) lub zadzwonić pod numer 9522. Szybko, sprawnie, bez problemów :). Pamiętaj: BA1776775/00 Słuchajcie, jest fajna promocja na ubezpieczenie auta lub motocykla w axa.NIGDZIE NIE MA TAK TANIO!!!!! Jeśli skorzystasz z numeru mojej polisy ubezpieczając samochód lub motocykl tylko w zakresie OC, czy też w pakiecie, dostaniesz 30 zl lub 80 zł zniżki, wiec naprawdę warto to sprawdzić, tym bardziej ze zajmuje to 3 minuty. Krótki opis jak to zrobić: Promocja w AXA "Poleć AXA Ubezpieczenia znajomym". Podając nr mojej polisy BA1776775/00 uzyskasz dodatkową zniżkę 30 zł (OC lub AC) lub 80zl (pełen pakiet, pakiet dla kobiet lub ubezpieczenie motocykla) na ubezpieczenie twojego auta! Wejdź na stronę -> https://www.axadirect.pl/quote/index.aspx. Wybierz na wstępie opcję - Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"? zaznacz TAK i wklej mój nr BA1776775/00 lub zadzwoń: 19522 lub +48 22 5999522 lub wejdź na: www.axa.pl i zamów bezpłatne oddzwanianie NA stronie jest tez opcja dzwonienia ze skype, całkowicie za darmo. AXA obdarowuje obydwie strony. Ty otrzymasz dodatkowa zniżkę a ja bon Sodexho. GWARANTUJĘ, ŻE TANIEJ OC I AC nie znajdziesz nigdzie!!!!!! Pamiętaj: BA1776775/00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×