Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A ś k a

Urodziny 11-latki co na prezent ??????????

Polecane posty

Gość MisiaczkuPsytul
Ja niedługo mam 11 lat i chce książki :zmierzch i księżyc w nowiu. Bluzę i plecak ale takze fajne portki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 latka
Ja bym chciała jakąś książkę, ale skoro lubi muzykę to może jakiś zestaw karaoke? Z kilkoma mikrofonami to pośpiewa z kumpelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warious
W takiej kwocie to warto coś przemyślanego kupić - ja bym postawiła na coś edukacyjnego bo to każdemu dziecku się przyda. Popatrz tu np: http://eduart.eu/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupię kwiatki czekoladki i skarbonkę w której będzie stówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupię kwiatki czekoladki i skarbonkę w której będzie stówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młotek by telefon tablet Internet i tam takie rzeczy wybiła sobie z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość636
Śmiało mogę powiedzieć, że łatwo jest znaleźć prezent dla nastolatek. W tym wieku dla każdej z nich ważny jest wygląd, więc mogę zaproponować naszyjnik, albo modny sweterek. Polecam zajrzeć na stronę www.allinside.pl, strona jest ładnie zorganizowana i podzielona na zakładki, dlatego łatwiej można znaleźć podarunek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 11 lat
Ja mam 11 lat i marze o fiszce (mala deskorolka) moze i jej by sie spodobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma teraz 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 11 lat i ogulnie ja bym chciała trampoline lub jakieś ubrania kosmetyki lub basen albo też jakiegoś zwierzaka zależy jakie zwierze lubi ja np dostałam psa najlepiej jakoegoś przyjaznego ale też zależy czym sie interesuje mam nadzieje że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unicornik

Ja mam 11 lat wiec polecam jakieś kosmetyki albo wyjście do resauracji albo perfumy. Ale najlepsze to jak lubi Ariane Grande albo coś w tym stylu to polecam jeszcze perfumy tej osoby lub płytę.

mam nadziej ze pomogłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć!

Mam 12 lat, i myślę, że dla dziewczynie w moim wieku spodoba się (jestem otaku, więc nie każdej się to spodoba): Manga Death Note, Trylogia Suzanne Collins - Igrzyska Smierci, bon, np. do CROPP lub SINSAY. Pamiętaj, dwunastolatka 10 - 20 lat temu to nie jest 12 - latka dzisiaj. Dzisiejsze 12 latki zachowują się i myślą jak dawne 15 - latki. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od dziecka.

Jeśli lubi książki to książkę. Może jakieś gry planszowe. Ubrania. Jeśli lubi gry komputerowe to to.

W dzisiejszych czasach ciężko trafić w gusta takiej 11 latki. Tym bardziej że niektóre 11 latki już wie malują!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :)
Dnia 13.03.2012 o 19:43, Gość 11-latka napisał:

Ja maam 11 lat więc ja wiem najlepiej... Nastolatki w tym wieku niezbyt lubią czytać książki. One wolą spotykać się z kumpelami! Moim zdaniem pieniądze to dobry pomysł.. Mogłaby pani kupić też jakąs mp3/mp4... Albo jakieś zwierzątko, jakieś MOŻE akcesoria do pokoju typu fajna pościel. Ja np. bardzo ucieszyłam sie gdy rodzice dali mi koszulke z moją podobizną... Myślę że pomogłam. :))

Ja gdy miałam 11 lat (teraz niedługo mam 13) to kochałam czytać, teraz zresztą też. Ale ludzie są rożni, zależy czym się interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Ogólnie to fajnym, troche droższym prezentem jest instax teraz na topie😊. Jakaś książka np. Dziewczynka z atramentu i gwiazd. Pieniądze , ubranie, biżuteria mgiełka zapachowa.

Mam nadzieje że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×