Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasiedzonawdomu

Szukam pracy we własnym domu

Polecane posty

Gość zasiedzonawdomu

Szukam pracy, którą mogłabym wykonywać w domu siedząc z 11 m-cznym synem. Od razu piszę, że odpadają wszelkiego rodzaju wypełniania ankiet, sejfiki itp. Zapisałam się. Po tygodniu miałam 0.076zł!! Ankiety żadnej nie dostałam do wypełnienie. Masakra. Muszę jakoś dorobić bo jestem w ciężkiej sytuacji finansowej. Do pracy nie mogę iść, bo nie mam z kim małego zostawić. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalinka7
Prawda jest ze jesli niczego konkretnego nie umiesz, nie dorobisz w ten sposob. Inaczej inne mamusie czy osoby bezrobotne nie mialyby zadnych problemow finansowych. Ankietki, Surfbary, skrecanie dlugopisow to sciema i zerowanie na ludzkiej naiwnosci. Jesli potrafisz, rob strony internetowe, grafike. Te prace mozna wykonywac w domu. Jezeli masz pomysl, zaloz wlasna firme i sprzedawaj przez Internet. Jesli nie potrafisz, pozostaje Ci praca naszych mamus - gotowanie obiadow dla osob samotnych, opieka nad cudzymi dziecmi. Kokosow nie zarobisz, ale moze troche dorobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huiii
czaty erotyczne sa jeszcze, wejdzx na liveroomchat albo web model wpisz bo niemam linkow naprawe jak sie powiginasz dostaniesz ładny hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×