Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezentowa dziewczyna

Co na prezent dla faceta? Niezrezna sytuacja.

Polecane posty

Gość prezentowa dziewczyna

Powoli zblizaja sie urodziny mojego faceta i tak sie sklada ze dzien jego urodzi jest tez nasza rocznica. Okazja wiec o prezentu jest. Wiem ze on mi kupi cos drogiego, nawet domyslam sie co. Niestety mnie nie stac na drogi prezent dla niego i chcialabym cos symbolicznego tylko kupic. Jak sie pytalam co by chcial to powiedzial ze nic i zebym sobie tym glowy nie zaprzatala. Ja jednak chcialabym cos mu podarowac, bo to troche nieladnie ze on sie wykosztuje na prezent sla mnie a ja dla niego nic a nic. Dodam ze facet ma 33 lata, pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******mmmmm
kup mu viagre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Zardzewiała
a ja jestem wróżką! 90% odpowiedzi będzie brzmiało tak: "zrób mu loda..." ect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwrw
a ile masz kasy? ile chciałabys na to przeznaczyc? bedzie łatwiej cos wymyslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Zardzewiała
A teraz tak na poważnie: jaki masz budżet? Jakie sa jego zainteresowania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowa dziewczyna
no wiec moge przeznaczyc maks 50zl, ale to juz naprawde takie maksimum. Wolalabym taniej, ale pewnie sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwrw
a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowa dziewczyna
jesli chodzi o zainteresowania to odpada, bo ma takie ze prezentu za swoja kase nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalinka7
O kurde. To strasznie malo. Coz, zalezy jak powoli zblizaja sie te urodziny i co potrafisz. Moze np. umiesz szyc, kup na allegro jakis tani material i uszyj mu koszule. Mozesz tez upiec ciasto i zrobic salatke. Moze doceni, ze "wlasnymi recami" ;) duzo za te kwote nie zrobisz ew.srebrna blaszka i grawer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Zardzewiała
hm... może kalendarz na rok 2011 wraz z waszymi zdjęciami? powinnaś zmieścić się w 5 dychach, a przy okazji fajne "udokumentowanie" wspomnieć.... W lutym foto z walentynek, w grudniu z sylwestra, ect. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowa dziewczyna
kalendarzyk odpada, bo nie mamy az tyle zdjec ze soba, moglabym ewentualnie tylko ze mna zrobic, ale dostal juz ode mnie ramke z moim zdjeciem, kubek z naszym zdjeciem wiec nie chcialabym mu wreczac cos znowu ze swoim zdjeciem;) To niezreczna wlasnie dla mnie sytuacja bo nie dosc ze nie wiem co to wiem tez ze moj prezent bedzie malo kosztowal i nie wysile sie cenowo tak jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwrw
jesli jestescie z warszawy kup dwa bilety do centrum naukowego kopernik są po 22 zł. a słyszałam ze jest w srodku baardzo fajnie. mozesz kupic zestaw olekjów i rzeczy do masazu koszt koło 30-40 zł i zrobic mu masaz ubrana np. tylko w bielizne. mozesz mu zrobic super koszulke z jakims fajnym nadrukiem. mozesz mu kupic karnet na masaz ale taki kosztuje 60 zł. moze jakis fajny bryloczek do kluczy?? moze zestaw kosmetyków? jelsi ma firme albo marzy by miec własna zrob mu profesjonalna pieczątkę. koszt koło 20 zł moze upiecz tort? http://www.prezzenty.pl/lista/kwota=do-50-zl;wiek=20-30/6.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowa dziewczyna
Nie potrafie tez szyc a gotowac nie bede bo idziemy w tym dniu juz na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowa dziewczyna
ja nie jestem z warszawy. Podoba mi sie ten zestaw olejkow do masazu:) Naprawde fajny pomysl. Nie bede mu nic piekla ani gotowala bo mieszkamy w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Zardzewiała
a pięknei zapakujesz własnymi rękami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalinka7
mozesz kupic zestaw olekjów i rzeczy do masazu koszt koło 30-40 zł i zrobic mu masaz ubrana np. tylko w bielizne. ??? Hm :) olejek - koszt 10zl zestaw do masazu = olejek i recznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwrw
nie wiem ile masz czasu ale ja by było taniej na twoim miejscu zamówiłabym te olejki przez allegro. kilka ich. zapakowała ładnie, dorzuciła kilka zapachowych elementów itp. swoja droga wiedziałas ze taka okazcja sie zbliza nie mogłas troche zaoszczedzic? nie zalezało ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwrw
olejek 10 zł? to jakie ty checsz olejki kupic? bambino?? widziałas ty kiedys olejki do masazu czy nie? sa dosc drogie. ja bym kupiła kilka małych buteleczek by były rozne ładne zapachy. najlepiej przez allegro lub w sexshopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowa dziewczyna
Niestety ja mam sto razy gorsza sytuacje materialna od niego i nie stac mnie wlasnie na drozsze prezenty. Nie mialam nawet z czego odlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwrw
zobacz tu masz duzo olejków: http://allegro.pl/listing.php/search?string=olejki+&category=0&sg=0&order=p niektóre zapachowe, niektóe do masazu, mozez tez mu kupic sól do kapieli. kup kilka a w mniejszych buteleczkach by było tego wiecej. ładnie zapakuj w w folie przezroczyta, wrzuc do foli np. kilka gozdzików, mozesz ususzyc wczesniej plasterek cytryny czy pomaranczy by było ładnie i wsyztsko ładnie pachniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowa dziewczyna
dzieki:) Pomysl mi sie podoba tylko z wykonaniem bedzie ciezej bo nie umiem masowac:) ale moze sie podszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalinka7
rwerwrw olejek 10 zł? to jakie ty checsz olejki kupic? bambino?? widziałas ty kiedys olejki do masazu czy nie? sa dosc drogie. ja bym kupiła kilka małych buteleczek by były rozne ładne zapachy. najlepiej przez allegro lub w sexshopie. Sluchaj no, madralo. Moja przyjaciolka jest masazystka i aromatoterapeutka. Uzywa olejkow naturalnych - koszt ok. 10zl + dokladnie oliwki dla dzieci... Nie wiem, jaki "zestaw" chcialabys widziec za 40zl, skoro sama dziwisz sie i mowisz, ze olejki sa dosc drogie i nalezy kupic kilka. Poza tym do olejku potrzebna jest jakas baza, np. oliwka dla dzieci (tak, tak). Więc: oliwka dla dzieci, do tego, jak piszesz "kilka" buteleczek (czyli jak rozumiem co najmniej trzy) - jak sama piszesz, dosc drogich, nie po 10zł, do tego przesylka z Allegro i wyjdzie Ci "30-40zł"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo - chłopów nie cieszy to co nas, i on się nie ucieszy z samych olejków :o Ani z mydełek ani z zapachów do kąpieli, ani z kadzidełek ani ze świeczek. Zrób tak - kup te olejki i daj mu ŁADNIE zapakowane w trakcie kolacji. Jak otworzy powiedz, że to tylko część prezentu. Odstrzel się na maksa, pod ubranie włóż seksowny gorset, pończochy NIE WKŁADAJ MAJTEK. I mu o tym powiedz po tych olejkach - 'a wiesz kochanie... zapomniałam czegoś założyć, zgaduj' ;) No i poprowadź rozmowę do tego, że zrobisz mu masaż, ubrana w to, co masz pod spodem. Jak zapyta co, uchyl górę kiecy i niech zobaczy fragment gorsetu. Prowadź rozmowę w takim tonie, to nie zapomni ani tych urodzin ani rocznicy, bo samo danie olejków i 'kochanie zrobie Ci masaż' nie bedzie miało żadnego efektu. Ew. jak jesteś odważna to jak będziesz się ubierać rób mu zdjęcia co masz na sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwrw
no przeciez ja mowie ze te olejki maja byc z masazem w bieliznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwrw
do Katalinka7 nie znasz się dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sól do kąpieli? olejki zapachowe? Zapakowane w pomarańcze i goździki? A co to GEJ jest? :o Jezu dziewczyny, co wy chłopów nie znacie? :o A co do olejków to jak koleżanka wyżej napisała, oliwka bambino + olejek zapachowy lub KILKA dobranych zapachowo, bo jak wymiesza kilka różnych to będzie smród a nie zapach. Chłopy są wzrokowcami na kobiety, a nie na opakowanie prezentu i zapach olejku :o Ew. zamów na allegro kajdanki pluszowe (tanie są) i do opakowania z olejkiem zapachowym je wrzuć, albo kostki do gry z pozycjami (10 zł?), coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stryj dobra rada
prezentowa dziewczyna otóż kup mu cos badzo oryginalnego,coś trwałego,co mu na długo wystarczy,nie wymyśłaj,kup mu po prostu flaszeczkę czystej gorzałki,zapewniam Cię ,że go to bardzo ucieszy i długo bedzie pamiętał ten prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowa dziewczyna
jajku jak nie olejki to co? Raczej nie bede mogla nie zalozyc majtek i wykorzystac od razu te olejki, bo jak wspomnialam idziemy na kolacje do restauracji. Nie bede miala za wiele czasu bo spotkamy sie akurat wieczorem i od razu na kolacje smigamy, ale po kolacji owszem jak bedziemy juz w domu to moge go pomasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowa dziewczyna
kajdanki ja mam wiec odpada, a flaszeczki nie kupie bo on wodki nie pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowa dziewczyna
dla faceta zawsze cos trudniej kupic niz dla dziewczyny:( Ja to kompletnie nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×