Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezentowa dziewczyna

Co na prezent dla faceta? Niezrezna sytuacja.

Polecane posty

http://www.toys4boys.pl/Do-50zl-zakres1.html I szukaj, może coś zabawnego i kreatywnego przyjdzie ci do głowy. Czekoladowa farba do ciała? Elektroniczny oddech lorda Vadera (ja bym była zachwycona)? Zakochane kubki? A może pluszowego mikroba? Zabawki są jajcarskie i możesz znaleźć coś fajnego, tylko trzeba przeszperać te 20 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha898998
albo budzik rakieta co wystrzela :D:D i zeby sie zamknął trzeba wstac i wlozyc ja spowrotem na swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyłam maskę Vadera. Napisałam do męża, że chcę na mikołajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko! Ja też mam 33 lata, jak Twój facet, a maska Vadera ucieszyłaby mnie znacznie bardziej niż drogie kolczyki, zegarki i inne pierdoły bez poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zafundowałam mojemu mężczyźnie na ostatnie imieniny wejściówkę na kurs smakoszy piwa. Wahałam się, ale prezent udany w pełni :) Zobaczcie może u Was też jest coś takiego http://www.piwoznawcy.pl/prezent Zabłysłam i nie dostał następnego krawata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka83
Kup mu pasek w outlecie. Markowy, a jednak tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może kup mu coś praktycznego? Jakiś elektroniczny drobiazg, z którego będzie się cieszył? Na electro.pl mają dużo fajnych rzeczy tego typu jak np. odtwarzacze mp3 czy elektroniczne ramki na zdjęcia :) Myślę, że być coś wybrała, a faceci lubią takie gadżety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×