Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamka totalna :(....

ZWARIUJE mój facet dochodzi w 2 min :/! co jest??

Polecane posty

Gość załamka totalna :(....

Przyznam ze zawsze lubiałam, dłuższe zabawy i czas trwania samego seksu ma dla mnie znaczenie. Ale jak facet mnie rozgrzewa, dochodzę itd, a potem włoży mi na 2 min i po wszystkim to można się załamać :/ Jesteśmy razem ponad rok, znamy się o wiele więcej, kocham go, układa nam się świetnie, ale kurwa sam seks to porażka, mój partner wie jak mnie zaspokoić itd. ale długość samej penetracji pozostawia wiele do życzenia. Co radzicie? Czy ktoś już miał taki problem ( pyt. do mężczyzn)? Jak go rozwiązaliście, czy lekarz tutaj pomoże, jakieś suplementy ? Nie chce go zdradzić bo wtedy by się rozsypało wszystko, a moje ciało poprostu daje się we znaki. Odwala mi palma :/ Ostatnio poznałam jednego faceta, i jak rozmawialiśmy ( nie sami) w pewnym momencie jak skończyłam mówić spojrzałam na niego a on na mnie i tak to trwało pare sekund, aż uciekłam wzrokiem , wtedy coś zagrzmiało we mnie, bo to się czuje, koleś na mnie leci i chodze napalona teraz, non stop myślę o tym. Zwariuje jak się dłużej nie pokocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potraw
jesteś na wagarach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdfs
powinnas sie cieszyc ze mocno na niego działasz . Na pewno dobrze robisz loda i jestes podniecajaca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uikz
musisz mu scisnąc jaja przed orgazmem . Wtedy nie dojdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
są chwile kiedy może dłużej bo podchodzi bardziej mechanicznie. Jaram go bardzo to fakt, wystarczy że się całujemy a mu już twardnieje. Nie chce ani go zostawić ani zdradzić, bo jedno i drugie to na to samo wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh ale cieniasy z was
na to nie ma rady zawsze to męczarnia dla kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
zbędne komentarze mi nie pomogą/..//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario-metka
ciesz sie ze nie ma problemów z tym, ja tez szybko dochodze a zdrowy ze mnie chłop. Za kilka lat obniży mu się tolerancja i będzie dłużej... Jakby wolno dochodził - to by był dopiero problem. A jak zadowala Cie na inne sposoby to nie wiem co Ci przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo..
wystarczy ze dotknie mnie albo ja jego i juz mu staje ale czas seksu to chwila :O ja sie dopiero zaczynam porzadnie podniecac a on juz konczy :O haha moze mowimy o tym samym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjksldefsgrdhtfjg
zaproponuj żeby sobie zwalił konia przed stosunkiem to i może wtedy pociągnie dłużej niż 2 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
nawet to nie działa, wszystki lezy w psychice. bo czasem za 1 razem jest dłuzej, ale ostatnio była porażka. "kochaliśmy" się raz, i doszedł po chwili, potem po przerwie on mnie zadowolił , i potem jak na niego wsiadłam to były dosłownie 2 pociągnięcia i out.. Ja wysiadam, potrzebuje ostrego pierdolenia, zabawy mi nie wystarczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKASAMANTA
ZWIĄŻ MU JAJA ŻYŁKĄ WĘDKARSKĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
nie jestem jego 1 partnerką. Ale jestem tą długo wyczekiwaną, bo napalony był na mnie przez 3 lata zanim mnie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
zdobył.. bardziej pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam podobny
a ie macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
ja mam 22, on 27 niewiem co to ma do rzeczy? nie jesteśmy gówniarzamy co nie mają pojęcia o niczym. Mamy już swoje za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam podobny
moj np z rana moze dluzej niz w ciagu dnia czy wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKASAMANTA
JEGO WZOREM JEST JEGO PIERWSZA PARTNERKA - TY TYLKO POJEMNIKIEM NA SPERME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
dokładnie! rano jest dłużej, ale rano też pała mu tak nie stoi jak później. W ogóle masakra, jak sie trafi dobry koleś to znowu coś innego jest nie tak :/ Fiut też mógłby być większy, chociaż jakby wyrabiał fizycznie to bym nie miała przeciwskazań a tak jestem niewyżyta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam podobny
hehe mojemu czesto stoi w nocy jak spi :D:D moze mu sie sni cos ciekawego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam podobny
jemu prawie cala noc i ranem oczywiscie tez :D czemu tak macie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poranny wzwód jest efektem rozbudzania się organizmu po okresie odpoczynku, snu." załamka -> to daj mu do poczytania książkę "Już nie będę taki szybki". Facet wyrobił sobie zły schemat seksu i musi to zmienić inaczej wasz związek się rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciszyć tv
to, że jest napalony to akurat żadna rewelka skoro cierpi na przedwczesny wytrysk tacy faceci albo cierpią na przedwczesny wytrysk albo po latach mają zbyt miękki członek do stosunku i nie jest to związane z tym jak na niego działa kobieta, więc nie schlebiaj sobie pod tym względem, bo to problem nie związany z atrakcyjnością seksualną partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
czyli co, pozostaje lekarz i jakieś suplementy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×