Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daniel812

Temat podobny ale nie ten sam, Partnerka nie chce sexu

Polecane posty

Gość Daniel812

Opowiem wam tak w skrócie moją historie, Jestem w związku od 18 miesięcy ze śliczną Kobietą, niestety jakiś czas temu spotkałem się z kimś innym, (nie było dotyku sexu nic, spotkanie koleżeńskie którego wiem ze nie powinno być, po czasie wszystko wyszło na jaw, oczywiście rozstanie itp, ona strasznie to przeżyła, zaczęła spotykać się juz nawet z inną osobą aż tu nagle okazało się ze ona ma partnerkę, wiec naturalną rzeczą jest ze go znienawidziła,(podobno nie byli para tylko dobrymi znajomymi),po tej sytuacji znów zaczeliśmy się spotykać, jest z dnia na dzień coraz lepiej, problem tkwi w tym ze ona nie ma ochoty na sex( wcześniej myślałem ze jest nimfomanką) kochaliśmy się kilka razy dziennie, i to czasem w dziwnym miejscach bo była nagła ochota, jeśli chodzi o współżycie to naprawdę nie można chcieć niczego więcej a teraz nic, juz od tygodnia zero ,nie ma sexu , nie ma sexu oralnego nic, czy to może być uraz do mnie? a może ja chce za szybko wszystko(jak to facet)mocniejsze pocałunki są ale także bardzo rzadko i często kończy się tak ze ona twierdzi iż nie chce, mówi ze jeśli będzie chciała to sama zacznie, ona Twierdzi i mówi to ze mnie kocha itp. a jeśli pytam to dlaczego nie ma sexu to odpowiada różne bajki, to ze ją ząb boli, brzuch itp. co o tym myśleć? według mnie są dwa wyjscia, albo tak jak pisalem powyzej , ja cche wszystkiego za szybko lub ona chce mnie sprawdzic ile wytrzymam itp Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszunia 75378
hmmm moim zdaniem,dziewczyna ma uraz do Ciebie i powinienes dac jej troche czasu i problem sie rozwiąrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel812
Mam nadzieje ze tak własnie jest, poniewaz bardzo ją Kocham ,i nie chciałbym sie z nią rozstawac, nawet nie mysle o tym, ale logiczne jest ze bez sexu kazdy z czasem bedzie coraz bardziej nerwowy, bedą kłótnie itp, wiec poczekam i zobaczymy co z tego wyjdzie.... a moze mial ktos podobny przypadek w swoim zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel812
Porozmawia ktos? i doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×