Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinginowa

Wydzielina na penisie

Polecane posty

Gość pinginowa

Witajcie, chciałam zapytać, czy w wydzielinie pokrywającej penisa znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia? Z moim chłopakiem mieliśmy taką sytuację, że sporo tego płynu (nie chodzi mi o spermę) znalazło się w okolicach mojej pochwy... Szybko zostało to wytarte, poza tym zdarzyło się to zaledwie 2 dni po moim okresie. Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest niewielkie, prawda? Chcę się upewnić, bo on się tym okropnie stresuje -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga28
jesteś w ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinginowa
No taka żółta wydzielina, która pokrywa penisa z jajeczkami włącznie. Widać jesteś mało doświadczona skoro pytasz o tak banalne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mało doświadczona to ja nie jestem raczej... żółta wydzielina może być,ale żeby jej sporo było??moim facetą się nie zdarzyło.. a pozatym jak w czymś takim mogą znaleźć się plemniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinginowa
Tak, chodziło mi o to, co z niego wypływa, źle to ujęłam. Hm i to o żółtym czymś to nie był post autorki pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej wydzielinie są plemniki, chociaż w niewielkiej ilości. Dla tego właśnie stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim
co oznacza "okolica mojej pochwy":P ? masz na myśli kolana? dzieci i seks no i pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×