Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Nie chcę już znać żadnego faceta.Ktoś dołączy?

Polecane posty

Gość Jeden sobie ktoś
No fakt, jest to przykre, ale nie przekreślaj swojego życia przez jakiegoś faceta, to nie był ten- proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochlofobiczka
a ten jedzie do swojej ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam się
:) ja tez sie zawiodlam na facetach.jak dotychczas trafiłam na: 1.alkoholik i domowy tyran 2.zboczeniec(kazał mi cycki pokazywac przez net) 3.pedofil(wachał majtki mojej córki) 4.alkoholik z przeszłoscia kryminalną i materialista (chciał doić ze mnie kasę) 5.namolny psychol(wiecznie zamęczał mnie narzekaniem na byłą żonę i miał tendencję do dominacji) tak więc narazie jestem sama bo wole byc sama niz z takimi frajerami.moze znajdzie się ktos porzadny ale wątpię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...wiem,że będzie mi nieraz przykro.Ludzie powinni mieć kogoś.Ale jestem zbyt wrażliwa na takie zachowania.Mi nie miał nic do zarzucenia.A nie docenił,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochlofobiczka
a co zrobić, żeby nie myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden sobie ktoś
"a co zrobić, żeby nie myśleć?" A o czym/kim tu myślec? Jak ktoś zawiódł Twoje zaufanie, to go skreślasz i nie wracasz do tego, bo i po co głowę sobie nabijac, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochlofobiczka
chodzi o to, że nagle z dnia na dzień ten kontakt się pogorszył. a było tak super, świetnie upływał nam czas, wygłupy, itp. napisałam mu, że będę w jego mieście, chciał się spotkać. zgodziłam się, ale po namyśle, napisałam, ze jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserek do kafe
delette a co powiesz na rasowego kota pod ochroną? mruczy, ogrzewa i łasi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
a jednak autorka szuka tylko pisze bzdury że żadnego nie chce znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina 25
Ja doloncze do grona na swoj sposob.Niechce faceta do powaznego zwiazku,ale seks przeciez jest fajny,wiec ich traktowac jak oni nas,przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserek do kafe
No prosze...Katarina...Więc można? Przecież uczucia być muszą...Przynajmniej uczucie pożądania czyż nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina 25
Chcialabym odrzucic uczucia,ale niestety mi to nie wychodzi.Jestem zakochana w zajetym,jeszcze do niczego nie doszlo,tylko do pocalunkow,ale wiem,ze on chce tylko jednego.I przez to mam wlasnie takie uczucia,ze niechce zadnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserek do kafe
skoro doszło do pocałunków i piszesz o przedmiotowym traktowaniu czy fajnym seksie, to jesteś na drodze do ulegnięcia i to szybko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina 25
Wiem,i jestem zla sama na siebie.Pisze tylko,ze chcialabym ,by tak bylo,bez uczuc potrafic bawic sie facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserek do kafe
mozna...ale trzeba byc suka. Inaczej sie leci na łajdaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
her komendate-a gdzie ja napisałam,że szukam?Nie, nie szukam i coraz bardziej się utwierdzam w tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×