Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrzac z perspektywy

zalosne to jest wszystko

Polecane posty

Gość patrzac z perspektywy

zeby dorosli ludzie nie umieli sie zchowac i pchali sie w jakies bzdury. Miedzy mlotem a kowadlem tez niezbyt milo, czlowiek nawet jak nie chce to wychodzi na idiote. Ludzie, czy wiekszosc osob po 30 to zwyczjanie glupieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsadfg
nie głupieje, po prostu nabiera dystansu do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielce ciekawe
niby nabiera dystansu a w praktyce wyglada to na calkowite zglupienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to tylko objawy
biorace sie z pokolenia dzieci neostrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie tu
bo po ostatnich 2 tygodniach wydaje mi sie ze trace w ogole jakikolwiek szacunek dla kogokolwiek (no dobra do siebie nie). Przeciez osoby o ktorych pisze zachowuja sie jak totalni debile, a przeciez jak im sie przyjrzec to nimi nie sa, robia co maja robic, zawody wymagajace odpowiedzialnosci, ale jak stoja przede mna to po prostu regresja do stanu pierwotniaka. Brzydzi mnie to, z facet doprowadza sie do takiego stanu i urzadza sobie moim kosztem 'koszmrna zabawe'. Moze wojny byly po to zeby zaspokajac swoje najbardziej debilne instynkta, ginac tam i reszta miala spkoj. Zabawne to nie jest, to jest po prostu zalosne. A czlowiek sie daje wciagnac, bo se wyobraza, ze tu jaks pomoc jest potrzebna :-) heh. Kopa w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle se ze najwlsciwsze
tu by bylo w-y-p-i-e-r-d-a-l-a-c. proste i logiczne. pozerzy z intelektualnymi ambicjami. tym czasem chodzi o to kto nad kim to jest naprawde zalosne, bo po trzydziestoparoletnim mozgu mozna by sie spodziewc wiecej. wymagac wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okazuje sie ze
ludzie sami od siebie NICZEGO nie wymagaja. po co wam mozgi, skoro doprowadzcie je do stanu zwyklego gowna? I ty Michal i tamten model sezonu, no ja po prostu nie mam slow. To co wyrabicie (kazdy z osobna) to jest obelga dla homo sapiens. Malo tego, ja tez sie daje wcigac w te bzdury. A to sa mega bzdury. Mega mega bzdury. Przeciez i tak wiem czego chce. I nikt tego nie zmieni - oprocz mnie. Zadne tam glupoty w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE co z wami
bedzie po 40-stce? kupa qrwa zlomu, szpik kostny wymieniacie? szkoda strzykawek. naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×