Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka8818

32 tydz ciąży a biała wydzielina...

Polecane posty

Gość Agnieszka8818

Witam. Jestem w 32 tygodniu pierwszej ciąży. Od pewnego czasu mam bardzo gestą, galaretowatą, biała wydzieline z pochwy. Jest ona bardzo obfita, szczegolnie rano. Odczówam tez bole brzucha za kazdym razem kiedy wstaje z łóżka, a w ciągu dnia rzadkie przypominające bóle miesiączkowe. Dodam ze mam polipa na szyjce macicy. Czy to możliwe oznaki zblizającego sie porodu ? Czy to nie za wczesnie ? Czy moze to skutek tego polipa, lub poprostu tak bywa? prosze o odpowiedz poniewaz sie niepokoje, a wizyte kontrolną mam dopiero za 1,5 tygodnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanula
Nie martw sie,tez tak mialam na tym etapie.teraz jestem w 37 tyg I jest jeszcze mocniej,z bolami itd a porodu nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka biala wydzielina u mnie byla zupelnie normalna to sie chyba nazywa leukorhea takie uplawy i sa tylko obserwowane w ciazy:)poszukaj w necie napewno sie uspokoisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bóle jak na @ zaczęły się w 31tc, ale były b. bolesne. Wysłali mnie do szpitala, bo to zbyt wcześniej podobno. Okazało się, że na ktg widoczne są skurcze no i leżę, biorę leki na podtrzymanie z wydzieliną nie pomogę. Mam tylko bardziej "mokro" od kilku tygodni, a wcześniej była susza na Twoim miejscu skonsultowałabym się z lekarzem szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rano sa bardziej obfite bo po nocy dziala grawitacja:) wtedy wyplywaja jak krew podczas @.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 35 tc i też mam taką wydzielinę, to chyba normale. Lekkie skurcze mam od 2 dni ale są sporadyczne i bardzo słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jestem w 34/35 tc. Również miewam bóle podbrzusza. Mój lekarz prowadzący powiedział, że ból spowodowany jest tym, że dziecko zsunęło się już do kanału rodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×