Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basiia67

życie w pracy wśród wielu ludzi, jak sobie radzicie

Polecane posty

Gość basiia67

praca, różni ludzie...dociekliwi, wredni, weseli i różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
basia, atmosferę w pracy kształtują wszyscy pracownicy,cała załoga. od nas samych też dużo zależy czy będzie miło itd pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana szukajaca...........
Basiu-ja sobie raczej nie poradzilam.Nie pasowalam kilku szefowym, znow szukam pracy a co gorsza ja nie mam juz sily szukac jej tak jakbym szukac mogla bez tych przezyc (kilkakrotna utrata pracy w roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
zdołowana szukająca...najwyższy czas zastanowić się ,że coś z tobą jest nie tak. jak już będziesz wiedziała co powoduje ,że kazdy cię zwalnia, wyeliminuj tę złą cechę i będzie ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana szukajaca...........
kazdy cię zwalnia-nie kazdy tylko ci ktorym nie jestem juz potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana szukajaca...........
w ostatnim przypadku umowe podpisano ze mna pod koniec jej obowiazywania (miesiac)po czym mi jej nie przedluzono. Gdy uslyszalam,ze to moj ostatni dzien pracy nawet nie spytalam "dlaczego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana szukajaca...........
powodem jest to, ze latwo mnie wykorzystac, bo godze sie na takie warunki, ktore temu sprzyjaja, m.in.praca na zlecenie podpisane pod koniec jego trwania, zastepstwo, praca na stanowisku gdzie jest duza rotacja. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
musisz wiedzieć,że każdy szuka pracownika ,który swoją pracą wypracuje zysk dla pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana szukajaca...........
kolorowesnymam-zysk wypracowywalam glownie tam, gdzie pracoalam na zastepstwo...w jednym miejscu yliecialam za cudze machloje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka..........
pracodawcom jest na reke czesto miec nowego pracownika, bo on musi robic wszystko co mu karza, bo sie boi, zeby od poczatku nie podpasc a jak juz zrobi swojeza mniejsze pieniadze, to sie go mozna pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka..........
rynek pracy jest trudny i ktos kto wchodzi teraz w nowy zespol ma trudnie niz ten, co pare lat temu zaczal prace i wypracowal sobie w niej pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×