Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

campari34

DAWCY SZPIKU

Polecane posty

dziś zarejestrowałam się na tej stronie www.dkms.pl zarejestrował się ktoś z was? ot tak pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jakoś zabierałam się do tego długo aż w końcu dziś podjełam decyzję 3 osoby z mojej rodziny są chętne a co mi szkodzi jak mogę komuś pomóc to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem szczerze balam sie i nie bylam pewna, ale to cos na ksztalt hartowania swojego organizmu ;) staram sie przezwyciezac swoje leki i strach, w koncu masz 2 wyjscia: albo pokonasz strach albo pozwolisz aby ten strach pokonal ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie też tak pomyślałam i się zgłosiłam wyczytałam wczoraj na onecie że dla 4 letniego chłopca znalazł się w końcu dawca ale zrezygnował to u mnie przelało szalę i postanowiłam się zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaniet
ile czeka sie na dokumenty? ja swoje patyczki odeslalam juz ok 1,5 m-ca temu i cisza do teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie jakies 1,5 miesiaca temu zarejestrowalem. Paleczki do badan dostalem, juz odeslalem i czekam. Moze w przyszlosci komus pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to będzie długo trwało bo nie mieszkam w polsce adres podałam mamy do niej wyślą a ona dopiero do mnie i ja z tad odsyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysle ze strach dotyczy glownie tego,ze mozna dostac tel. i dowiemy sie ze ktos potrzebuje naszej pomocy, a co jesli sie nie uda? przeszczep to dopiero poczatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campari-- a gdzie mieszaksz? chyba nie trzeba w pl tego zalatwiac, w iinych krajach tez mozna sie zarejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha moze w necie by cos bylo na ten temat. to jak to bedzie z pl beda ci rodzice wysylac do irlandii patyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja je dostanę przecież w kopercie to koperte wsadzi do koperty nie otwierając i wysle do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×